Wyniki III kolejki
Za nami III kolejka Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek.
W pierwszym meczu zaplanowanym w niedzielę spotkały się pierwsza i trzecia drużyna ligi. Nieciecz podejmowała u siebie Grodzisk i wygrała wysoko 13:2.
Jeszcze więcej goli strzelono w pojedynku Czekanowa z Mursami. Gospodarze wygrali aż 17:3.
Remisem 4:4 zakończył się mecz Rytel z Białobrzegami. Dla gości był to dopiero pierwszy punkt zdobyty w tym sezonie.
MTS Sokołów wygrał z Promilem Liwiec Mokobody 5:4
Kolejny mecz również zakończył się minimalnym zwycięstwem gospodarzy. BTS Kobylany wygrał z Kamianką 4:3. Drużyna gości po zmianach kadrowych z zerowym dorobkiem punktowym plasuje się na dole tabeli.
Dzierzby bez większych problemów wygrały z Sokołowem I 9:4. Drużyna z Sokołowa, podobnie jak Kamianka i Mursy, nie zdobyli do tej pory żadnego punktu.
Ostatni mecz to pojedynek Skrzeszewa i Sabni. Gospodarze "przespali" pierwszą polowe, czego efektem było prowadzenie gości 0:5.
W drugiej połowie Skrzeszew nawiązał walkę z rywalem, jednak to nie wystarczyło i Sabnie wygrały 4:6.
Warto dodać, że w drużynie z Sabni zadebiutowało dwóch Gruzinów. Obaj strzelili po jednym golu.