Wyniki IV kolejki
W niedzielę 23 września odbyły się mecze czwartej kolejki Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek.
Już o 11 zagrały ze sobą Nieciecz i Czekanów, czyli pierwsza i trzecia drużyna tabeli. Czekanów chciał sprawić niespodziankę i wygrać w Niecieczy, dzięki temu mógłby objąć prowadzenie w tabeli. Mimo kilku dobrych okazji na początku to Nieciecz zdobyła pierwsza gola. Czekanów wyrównał z rzutu karnego, jednak dalej strzelali już tylko gospodarze wygrywając 5:1. W drugiej połowie goście nie wykorzystali rzutu karnego.
Promil Liwiec rozgromił NKS Białobrzegi aż 16:3 i było to ich drugie zwycięstwo w tym sezonie. Natomiast Białobrzegi do tej pory zdobyły zaledwie jeden punkt.
Również dużo goli padło w Kamiance, gdzie gospodarze przegrali z Dzierzbami 6:10. Goście awansowali na trzecie miejsce w tabeli.
Sensacyjnie zakończył się mecz Sabni z BTS Kobylany. Goście niespodziewanie wygrali 3:5 i awansowali na drugą pozycję w tabeli, spychając drużynę Sabni na czwartą lokatę.
Sokołów I zremisował z Grodziskiem 2:2 i jest to pierwszy punkt gospodarzy w tym sezonie.
W kolejnym meczu MTS Sokołów przegrał na własnym boisku ze Skrzeszewem 2:6