Wyniki IX kolejki

IX kolejka Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek za nami.

Zaczynając od relacji z boisk, zaczniemy od tej najmniej przyjemnej, czyli wycofaniu się kolejnej drużyny z rozgrywek. Chodzi oczywiście o NKS Białobrzegi, które oddały swój trzeci mecz walkowerem. Wszystkie wyniki zostały anulowane.

W pierwszym meczu doszło do pojedynku lidera z outsiderem obecnego sezonu, czyli Niecieczy z Sokołowem I. Goście nie dość, że byli skazani na porażkę to dodatkowo zebrali się w zaledwie sześcioosobowym składzie. Zawodnicy Niecieczy zaproponowali grę również w ilości sześciu zawodników, jednak Sokołów I odrzucił tą propozycje.
Sam mecz to potwierdzenie wcześniejszych prognoz i łatwe zwycięstwo 12:0.

Mecz Czekanowa ze Skrzeszewem zakończył się wygraną gości 3:6. Dzięki temu Skrzeszew zajmuje wysokie czwarte miejsce z małą stratą do czołówki tabeli i zarazem dużą przewagą nad zespołami z kolejnych pozycji.

W Rytelach Święckich gospodarze gościli drużynę MTS Sokołów. Do przerwy był bezbramkowy remis, natomiast w drugiej połowie padło sześć goli i Rytele wygrały 4:2.

BTS Kobylany wygrał na wyjeździe z Grodziskiem 1:5 i ze stratą jednego punktu do Niecieczy i Sabni zajmuje trzecie miejsce.

Dzierzby przegrały dość niespodziewanie, aż 2:11 z Promilem Liwiec Mokobody.

W tabeli na czołowych miejscach z małą różnicą punktów są cztery zespoły (Nieciecz, Sabnie, BTS, Skrzeszew). Do końca rundy może się jeszcze sporo zmienić, ze względu na bezpośrednie mecze tych drużyn, bądź pauzy w następnych kolejkach.
Między piątym a dziewiątym miejscem jest tylko jeden punkt różnicy.
Tabele zamykają Sokołów I i Grodzisk, które mają po jednym punkcie.