Wyniki V kolejki
30 września odbyła się piąta kolejka Ligi Siódemek.
Prowadząca w tabeli Nieciecz udała się na mecz do Rytel. Lider wygrał swój mecz 1:3, jednak wynik mógł być wyższy, gdyby nie słaba skuteczność i również bardzo słabe boisko.
Druga i trzecia drużyna ligi wygrały swoje mecze osiągnęły takie same wyniki. Odpowiednio BTS Kobylany wygrały u siebie z MTS Sokołów 11:3, natomiast Sabnie wygrały z Dzierzbami w Jabłonnie 3:11 i utrzymały swoje pozycje w tabeli. Ze względu na bezpośrednie zwycięstwo BTSu z Sabniami to właśnie BTS jest przed Sabniami.
Skrzeszew zremisował u siebie z Promilem Liwiec Mokobody 3:3. Mecz był bardzo zacięty, a ostatni gol - dla gości- padł w ostatniej minucie meczu. Obie drużyny zgromadziły do tej pory po 7 punktów i znajdują się tuż za podium, jednak Skrzeszew ma jeden mecz rozegrany mniej od rywali.
W kolejnych dwóch spotkaniach również nie brakowało emocji i oba zakończyły się takim samym wynikiem.
Grodzisk przegrał u siebie z Kamianką 4:5, a Czekanów wygrał z Sokołowem I 5:4. Dla Kamianki było to pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.
Do Białobrzeg nie dojechały Mursy. W związku z trzecim walkowerem Mursy zostały wycofane z rozgrywek, a ich wyniki zostały anulowane. Przez to zamieszanie zmieniła się sytuacja w tabeli oraz w klasyfikacji strzelców.