Wyniki VI kolejki
W minioną niedzielę 7 października odbyła się szósta kolejka Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek.
W pierwszym meczu, w derbach gminy Repki, Skrzeszew gościł u siebie drużynę BTS Kobylany. Gospodarze pierwsi zdobyli gola i mogli podwyższyć prowadzenie, jednak nie wykorzystali rzutu karnego. Goście do przerwy odrobili straty i było 1:2, a po przerwie dołożyli trzecie trafienie. Drużyna Skrzeszewa grając ambitnie do końca zdołała wyrównać wynik spotkania w ostatnich minutach i mecz zakończył się rezultatem 3:3.
Stratę punktów przez BTS wykorzystała drużyna z Sabni, która wygrała u siebie z Gordziskiem 10:2. Dzięki temu Sabnie wyprzedziły BTS Kobylany w tabeli i zajmują drugie miejsce.
Identycznym wynikiem jak w Sabniach zakończył się mecz Niecieczy z Białobrzegami, gospodarze wygrali 10:2. Co ciekawe to goście szybko objęli prowadzenie, które równie szybko mogli podwyższyć. Najpierw zawodnik z Białobrzeg strzelił w słupek, a później w sytuacji sam na sam doskonałą obroną popisał się bramkarz Niecieczy. Z biegiem czasu gospodarze przejęli inicjatywę w meczu i wygrali wysoko.
W meczu rozegranym w Sokołowie MTS przegrał z Dzierzbami 5:7.
W kolejnym meczu Sokołów I przegrał z Rytelami 1:6 i nadal ma, podobnie jak Białobrzegi tylko jeden punkt w tabeli.
W ostatnim meczu Kamianka mierzyła się z Czekanowem. Goście prowadzili 1:2. Po zmianie stron gospodarze odrobili starty oraz wyszli na prowadzenie. Czekanów grał jednak do końca i zdołał wygrać cały mecz 3:4.