Wyniki VIII kolejki
21 października zostały rozegrane mecze VIII kolejki Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek.
W pierwszym spotkaniu Sabnie gościły u siebie drużynę Rytel. Gospodarze okazali się jednak bardzo niegościnni i rozgromili rywala aż 14:1. Do momentu zakończenia meczu w Mokobodach Sabnie objęły prowadzenie w tabeli.
Jeszcze więcej goli padło w meczu Kamianki z Białobrzegami. Gospodarze wygrali aż 16:5.
Wysokim rezultatem zakończył się również pojedynek BTSu Kobylany z Dzierzbami. Gospodarze po ubiegłotygodniowej stracie punktów, tym razem łatwo poradzili sobie z rywalem wygrywając 10:1.
Także Czekanów nie miał problemów z odniesieniem zwycięstwa tego dnia. Na boisku SLO w Sokołowie pokonał miejscowy MTS 0:6.
Zajmujący czwarte miejsce w tabeli Skrzeszew wygrał z Grodziskiem 5:1.
W ostatnim meczu rozegranym w niedzielę, Promil Liwiec Mokobody gościł u siebie drużynę Niecieczy. Do przerwy goście prowadzili 3:6. W drugiej połowie momentami to gospodarze byli stroną dominującą, kilkukrotnie poważnie zagrażając bramce gości, jednak brak skuteczności i błędy w defensywie spowodowały porażkę z liderem 4:9.
Nieciecz po kilku godzinach powróciła na fotel lidera, dzięki korzystnemu bilansowi bramkowemu.