Wyniki XVI kolejki

W niedzielę 29 kwietnia rozegrano XVI kolejkę PLPS, która była początkiem intensywnego tygodnia w rozgrywkach.

W pierwszym meczu Czekanów przegrał u siebie z Kamianką 0:4. Sabnie bez problemów wygrały z Sokołowem I 7:0 i wskoczyły na pierwsze miejsce tabeli.

Mogło się wydawać, że Sabnie na pozycji lidera będą tylko do czasu zakończenia spotkania w Węgrowie, gdzie Ulkar Karolew podejmował Nieciecz. W tym meczu doszło jednak do dużej niespodzianki i to gospodarze wygrali 11:7.

Również w pojedynek Czarnych Wrotnów ze Skrzeszewem zakończył się zaskakującym rezultatem, ponieważ będący faworytem gospodarze przegrali 1:2.

W ostatnim rozegranym tego dnia meczu MTS Sokołów wygrał na własnym boisku z Patrykozami 4:1.

Mecz BTSu z Dzierzbami został przełożony.