Wyniki XVII kolejki

3 maja rozegrano XVII kolejke Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek. Obecny tydzień można nazwać maratonem, ponieważ większość drużyn rozgrywała mecze co 2 dni. Być może dzięki temu doszło do kilku niespodzianek.

Już w pierwszym meczu tego dnia doszło do sensacji w meczu Skrzeszew – Czekanów, gdzie goście po bardzo ambitnej grze zwyciężyli 1:3 i zdobyli swoje pierwsze punkty w tym sezonie!

W drugim meczu KS Patrykozy przegrały u siebie z Ulkarem Karolew 2:5.

Identycznym wynikiem zakończyło się spotkanie Sokołów I – BTS Kobylany. Tam również górą byli goście, którzy wygrali 2:5.

Kamianka wygrała z Białobrzegami zaledwie 1:0 i dzięki temu awansowała za 2 miejsce w tabeli.

W ostatnim, a zarazem hitowym, meczu tej kolejki Nieciecz podejmowała lidera rozgrywek – Sabnie. W pierwszej połowie Nieciecz objęła prowadzenie i taki stan meczu utrzymywał się do około 65 minuty. Wtedy Nieciecz podwyższyła wynik na 3:0, jednak Sabnie odpowiedziały golem kontaktowym. W ostatniej akcji meczu pięknym golem strzelonym z przewrotki popisał się kapitan Niecieczy Konrad Krochmal, który tego dnia ustrzelił hattricka.

Po tej kolejce ponownie trzy pierwsze drużyny tj. Nieciecz, Kamianka, Sabnie mają tyle samo punktów (Nieciecz ma jeden mecz rozegrany mniej) i być może losy tytułu mistrzowskiego będą się ważyły do ostatniej kolejki.