Wyniki XVIII kolejki

Rozegrana 6 maja XVIII kolejka kończyła intensywny tydzień w Lidze „Siódemek”. W przeciągu 8 dni większość drużyn rozegrała 3 lub 4 mecze.

Jak wiadomo, w poprzednich kolejkach nie obyło się bez niespodzianek. Napięty terminarz był wyzwaniem, nie tylko sportowym, ale i organizacyjnym. Nie podołała temu drużyna Patrykoz, która w tej kolejce nie dotarła na mecz do Sabni i oddała mecz walkowerem. Był to trzeci walkower tej drużyny (wcześniej w I kolejce z Niecieczą i w IV z Karolewem) i zgodnie z regulaminem drużyna Patrykoz została WYKLUCZONA z rozgrywek PLPS w sezonie 2017/18. W związku z tym, że drużyna rozegrała więcej niż połowę zaplanowanych spotkań (16/24), wszystkie drużyny, które miały rozegrać mecze z Patrykozami otrzymają walkower i zostało to już uwzględnione w terminarzu i tabeli ligowej.

Nieciecz wygrała wysoko na wyjeździe z BTS Kobylany 1:8 i utrzymała prowadzenie w tabeli.

W meczu na dole tabeli Czekanów przegrał na swoim boisku z Dzierzbami 2:4.

Spotkanie Ulkaru Karolew z MTS Sokołów obfitowało w 12 goli, gdzie gospodarze wygrali 9:3.

W pojedynku Czarnych Wrotnów z Sokołowem I gospodarze byli górą wygrywając 7:3.

Mecz Białobrzeg ze Skrzeszewem zostało przełożone.