Wyniki XX kolejki
     W niedzielę 20 maja odbyła się XX kolejka Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek.
Pierwszy mecz tej kolejki odbył się już w sobotę. Czekanów mierzył się z Niecieczą i tak jak można się było spodziewać lider tabeli nie miał problemów z pokonaniem rywala wygrywając aż 4:20. Aż 10 goli dla Niecieczy zdobył najlepszy strzelec zespołu Hubert Abramczuk.
W następnym meczu, czyli Kamianka - Dzierzby, zdecydowanym faworytem byli gospodarze. Niespodziewanie to jednak Dzierzby zgarnęły komplet punktów wygrywając 5:6. Dla Kamianki to druga z rzędu porażka, przez co strata do Sabni i Niecieczy wzrosła do sześciu punktów.
Białobrzegi wygrały u siebie z Sokołowem I 4:3. Dwie bramki dla gości zdobył najlepszy strzelec w tym sezonie Kamil Jurczak.
Sabnie wysoko wygrały 13:3 z Ulkarem Karolew i nadal mają tyle samo punktów co Nieciecz.
BTS Kobylany wygrał z MTS Sokołów 6:3.
W zaległym meczu z XVIII kolejki Białobrzegi przegrały u siebie ze Skrzeszewem 1:7 i przez to obie drużyny zamieniły się miejscami w ligowej tabeli.