Terminarz
Kolejka 1 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Zielona Strefa Sokołów |
Pauza | |||||
Skrzeszew |
18:3 | Kamianki |
||||
Nieciecz |
11:1 | FC Dzierzby |
||||
NKS Białobrzegi |
4:6 | Ks Patrykozy |
||||
Kamianka |
1:4 | Orzełki Białe Sokołów |
||||
Sokołów I |
3:5 | Sokół Sokołów Podlaski |
||||
Kolejka 2 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Kamianki |
Pauza | |||||
Skrzeszew |
7:3 | Sokołów I |
||||
Sokół Sokołów Podlaski |
9:7 | NKS Białobrzegi |
||||
FC Dzierzby |
5:1 | Zielona Strefa Sokołów |
||||
Orzełki Białe Sokołów |
2:12 | Nieciecz |
||||
Ks Patrykozy |
2:2 | Kamianka |
||||
Kolejka 3 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Sokołów I |
Pauza | |||||
Nieciecz |
9:2 | Ks Patrykozy |
||||
NKS Białobrzegi |
7:5 | Kamianka |
||||
FC Dzierzby |
6:2 | Kamianki |
||||
Sokół Sokołów Podlaski |
4:8 | Skrzeszew |
||||
Zielona Strefa Sokołów |
11:2 | Orzełki Białe Sokołów |
||||
Kolejka 4 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Skrzeszew |
Pauza | |||||
Nieciecz |
9:4 | NKS Białobrzegi |
||||
FC Dzierzby |
2:2 | Sokołów I |
||||
Ks Patrykozy |
2:0 | Zielona Strefa Sokołów |
||||
Orzełki Białe Sokołów |
3:8 | Kamianki |
||||
Kamianka |
4:5 | Sokół Sokołów Podlaski |
||||
|
||||||
Kolejka 5 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Sokół Sokołów Podlaski |
Pauza | |||||
Skrzeszew |
4:6 | FC Dzierzby |
||||
Sokołów I |
9:2 | Orzełki Białe Sokołów |
||||
Kamianki |
5:4 | Ks Patrykozy |
||||
Zielona Strefa Sokołów |
5:4 | NKS Białobrzegi |
||||
Kamianka |
2:8 | Nieciecz |
||||
Kolejka 6 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
FC Dzierzby |
Pauza | |||||
Nieciecz |
3:5 | Sokół Sokołów Podlaski |
||||
Ks Patrykozy |
2:3 | Sokołów I |
||||
Orzełki Białe Sokołów |
1:12 | Skrzeszew |
||||
NKS Białobrzegi |
8:2 | Kamianki |
||||
Kamianka |
4:1 | Zielona Strefa Sokołów |
||||
Kolejka 7 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Orzełki Białe Sokołów |
Pauza | |||||
Skrzeszew |
9:3 | Ks Patrykozy |
||||
Sokołów I |
4:3 | NKS Białobrzegi |
||||
Sokół Sokołów Podlaski |
7:2 | FC Dzierzby |
||||
Kamianki |
7:4 | Kamianka |
||||
Zielona Strefa Sokołów |
2:8 | Nieciecz |
||||
Kolejka 8 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Ks Patrykozy |
Pauza | |||||
Sokół Sokołów Podlaski |
8:4 | Zielona Strefa Sokołów |
||||
Nieciecz |
5:4 | Kamianki |
||||
Kamianka |
3:0 | Sokołów I |
||||
NKS Białobrzegi |
10:4 | Skrzeszew |
||||
FC Dzierzby |
2:4 | Orzełki Białe Sokołów |
||||
Kolejka 9 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
NKS Białobrzegi |
Pauza | |||||
Skrzeszew |
3:2 | Kamianka |
||||
Sokołów I |
0:13 | Nieciecz |
||||
Kamianki |
3:3 | Zielona Strefa Sokołów |
||||
Orzełki Białe Sokołów |
2:14 | Sokół Sokołów Podlaski |
||||
Ks Patrykozy |
1:0 | FC Dzierzby |
||||
Kolejka 10 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Kamianka |
Pauza | |||||
Nieciecz |
5:1 | Skrzeszew |
||||
FC Dzierzby |
4:16 | NKS Białobrzegi |
||||
Ks Patrykozy |
1:1 | Orzełki Białe Sokołów |
||||
Sokół Sokołów Podlaski |
10:4 | Kamianki |
||||
Zielona Strefa Sokołów |
3:2 | Sokołów I |
||||
Kolejka 11 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Nieciecz |
Pauza | |||||
Kamianka |
6:1 | FC Dzierzby |
||||
NKS Białobrzegi |
2:2 | Orzełki Białe Sokołów |
||||
Ks Patrykozy |
1:5 | Sokół Sokołów Podlaski |
||||
Sokołów I |
4:5 | Kamianki |
||||
Skrzeszew |
2:1 | Zielona Strefa Sokołów |
||||
Kolejka 12 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Zielona Strefa Sokołów |
Pauza | |||||
Kamianki |
- : - | Skrzeszew |
||||
FC Dzierzby |
- : - | Nieciecz |
||||
Sokół Sokołów Podlaski |
- : - | Sokołów I |
||||
Orzełki Białe Sokołów |
- : - | Kamianka |
||||
Ks Patrykozy |
- : - | NKS Białobrzegi |
||||
Kolejka 13 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Kamianki |
Pauza | |||||
Nieciecz |
- : - | Orzełki Białe Sokołów |
||||
Kamianka |
- : - | Ks Patrykozy |
||||
NKS Białobrzegi |
- : - | Sokół Sokołów Podlaski |
||||
Sokołów I |
- : - | Skrzeszew |
||||
Zielona Strefa Sokołów |
- : - | FC Dzierzby |
||||
Kolejka 14 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Sokołów I |
Pauza | |||||
Kamianka |
- : - | NKS Białobrzegi |
||||
Skrzeszew |
- : - | Sokół Sokołów Podlaski |
||||
Ks Patrykozy |
- : - | Nieciecz |
||||
Kamianki |
- : - | FC Dzierzby |
||||
Orzełki Białe Sokołów |
- : - | Zielona Strefa Sokołów |
||||
Kolejka 15 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Skrzeszew |
Pauza | |||||
NKS Białobrzegi |
- : - | Nieciecz |
||||
Sokołów I |
- : - | FC Dzierzby |
||||
Kamianki |
- : - | Orzełki Białe Sokołów |
||||
Zielona Strefa Sokołów |
- : - | Ks Patrykozy |
||||
Sokół Sokołów Podlaski |
- : - | Kamianka |
||||
Kolejka 16 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Sokół Sokołów Podlaski |
Pauza | |||||
Nieciecz |
- : - | Kamianka |
||||
NKS Białobrzegi |
- : - | Zielona Strefa Sokołów |
||||
Ks Patrykozy |
- : - | Kamianki |
||||
Orzełki Białe Sokołów |
- : - | Sokołów I |
||||
FC Dzierzby |
- : - | Skrzeszew |
||||
Kolejka 17 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
FC Dzierzby |
Pauza | |||||
Skrzeszew |
- : - | Orzełki Białe Sokołów |
||||
Sokołów I |
- : - | Ks Patrykozy |
||||
Kamianki |
- : - | NKS Białobrzegi |
||||
Zielona Strefa Sokołów |
- : - | Kamianka |
||||
Sokół Sokołów Podlaski |
- : - | Nieciecz |
||||
Kolejka 18 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Orzełki Białe Sokołów |
Pauza | |||||
Nieciecz |
- : - | Zielona Strefa Sokołów |
||||
Kamianka |
- : - | Kamianki |
||||
NKS Białobrzegi |
- : - | Sokołów I |
||||
Ks Patrykozy |
- : - | Skrzeszew |
||||
FC Dzierzby |
- : - | Sokół Sokołów Podlaski |
||||
Kolejka 19 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Ks Patrykozy |
Pauza | |||||
Skrzeszew |
- : - | NKS Białobrzegi |
||||
Sokołów I |
- : - | Kamianka |
||||
Kamianki |
- : - | Nieciecz |
||||
Orzełki Białe Sokołów |
- : - | FC Dzierzby |
||||
Zielona Strefa Sokołów |
- : - | Sokół Sokołów Podlaski |
||||
Kolejka 20 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
NKS Białobrzegi |
Pauza | |||||
Nieciecz |
- : - | Sokołów I |
||||
Kamianka |
- : - | Skrzeszew |
||||
Zielona Strefa Sokołów |
- : - | Kamianki |
||||
FC Dzierzby |
- : - | Ks Patrykozy |
||||
Sokół Sokołów Podlaski |
- : - | Orzełki Białe Sokołów |
||||
Kolejka 21 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Kamianka |
Pauza | |||||
Skrzeszew |
- : - | Nieciecz |
||||
NKS Białobrzegi |
- : - | FC Dzierzby |
||||
Sokołów I |
- : - | Zielona Strefa Sokołów |
||||
Kamianki |
- : - | Sokół Sokołów Podlaski |
||||
Orzełki Białe Sokołów |
- : - | Ks Patrykozy |
||||
Kolejka 22 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Nieciecz |
Pauza | |||||
Sokół Sokołów Podlaski |
11:5 | Ks Patrykozy |
||||
Kamianki |
- : - | Sokołów I |
||||
Orzełki Białe Sokołów |
- : - | NKS Białobrzegi |
||||
Zielona Strefa Sokołów |
- : - | Skrzeszew |
||||
FC Dzierzby |
- : - | Kamianka |