Komunikat Zarządu PLPS

W piątek trzeciego lipca w Sokołowie Podlaskim odbyło się zebranie Zarządu Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek. Od kilkunastu tygodni z wiadomego powodu wszystkie rozgrywki zostały wstrzymane, dlatego na zebraniu podjęto kilka ważnych decyzji.

Sezon ligowy 2019/20 zostaje zakończony z uwzględnieniem tabeli po rundzie jesiennej. Mistrzem Ligi po raz kolejny z rzędu została Nieciecz. Drugie miejsce zajęła drużyna Promil Liwiec Mokobody, a trzecie drużyna Sabni.

W tym sezonie w klasyfikacji strzelców na prowadzeniu znalazło się aż trzech zawodników - Hubert Abramczuk (Nieciecz), Patryk Księżopolski (Promil Liwiec) oraz Jarosław Kobus (Sabnie). Każdy z wymienionych strzelił 21 goli.

Puchar Ligi odbędzie się 26 lipca pod patronatem Przewodniczącego Rady Powiatu Jacka Odziemczyka, na boiskach w Niecieczy i w Sabniach.

Po tym turnieju odbędzie się też wręczenie nagród za Sezon ligowy 2019/20 i Halowe Turnieje.

W tym roku odbędą się tylko dwa letnie turnieje. Pierwszy zostanie rozegrany 9 sierpnia, drugi 23 sierpnia. Ze względu na jedynie dwa turnieje nie będzie klasyfikacji generalnej.

Szczegóły dotyczące turniejów zostaną podane później.