Podsumowanie XII kolejki

Dwunasta seria spotkań była bardzo ciekawa, sprzyjała aura, sprzyjali kibice, nie zawiedli piłkarze żadnej drużyny - choć co niektórzy mają prawo czuć niedosyt.

Jako pierwszy mecz tej niedzieli rozegrano szlagier XII kolejki Skrzeszew podejmował Nieciecz, lider, kontra vice lider, vice mistrz kontra mistrz i jeszcze kilka zagadnień można by było przypisać do tego spotkania. W ostatecznym rozrachunku o cztery bramki lepsi okazali się gospodarze, potwierdzając tym samym mistrzowskie aspiracje.

W drugim meczu kolejki Kamianka podejmowała Sokołów I. Mecz bardzo zacięty i wyrównany, o ostatecznym zwycięstwie Korpusu Weteranów zaważyła jedna bramka, choć to gospodarze byli w uprzywilejowanej sytuacji przy prowadzeniu 3:0.

W ostatnim meczu kolejki Kamianki podejmowały Sabnie. Gospodarze pragnący zgarnąć pierwszy komplet punktów w tym sezonie kontra goście chcący utrzymać dystans do lidera rozgrywek. Sam mecz wyrównany, obie drużyny raziły nieskutecznością. Ostatecznie doświadczenie wygrywa nad młodzieńczym zapałem.

Komplet wyników

Skrzeszew - Nieciecz 6:2

Kamianka - Sokołów I 6:7

Kamianki - Sabnie 3:7