Puchar Ligi 2022 - wyniki

W niedzielę 3 lipca rozegrano pierwszy z cyklu turniejów piłkarskich w ramach Letnich Grand Prix organizowanych przez Powiatową Ligę Piłkarskich Siódemek. W ramach cyklu Letnich Grand Prix występujące drużyny zbierają punkty za pozycję w każdym turnieju (drużyna biorąca udział we wszystkich turniejach z cyklu LGP gratyfikowana jest dodatkowo 10 punktami). Klasyfikacja punktowa ustali klasyfikacje drużyn w letnich turniejach.

Jako pierwsze zawody w ramach wspomnianego cyklu rozegrano na boiskach w Sabniach i Niecieczy Puchar Ligi Letni Turniej Piłkarskich Siódemek o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Sokołowskiego Jacka Odziemczyka. Aura tej niedzieli była łaskawa dla zawodników, bardzo przyjemnie grało się w temperaturze około 24-25 stopni Celsjusza. Do rywalizacji zgłosiło się 6 zespołów podzielonych na dwie grupy. W grupie A, która mecze rozgrywała w Sabniach, oprócz gospodarzy los przydzielił Football Team Skrzeszew E oraz FC Walerów. Grupa B, rozgrywana w Niecieczy prezentowała się następująco Skrzeszew I, Białobrzegi oraz drużyna gospodarzy i aktualny Mistrz Ligi PLPS – Nieciecz. Do fazy pucharowej z każdej grupy awansowały po dwie najlepsze drużyny, faza pucharowa w całości rozgrywana była w Sabniach.

Grupa A (Sabnie)

Sabnie – Białobrzegi karne 2:1

Finał

Football Team Skrzeszew E – Nieciecz 1:0

Król strzelców: Jarosław Kobus (Sabnie) 4 bramki.

W dalszej kolejności: Robert Kur oraz Damian Chmiel (Nieciecz) – obaj po 3 bramki

Po zakończonym turnieju nagrody rzeczowe, statuetki i puchary wręczał fundator nagród: Przewodniczący Rady Powiatu Sokołowskiego Pan Jacek Odziemczyk.

Klasyfikacja generalna Letniego Grand Prix

Liczba Punktów

Football Team Skrzeszew E

Nieciecz

Sabnie

Białobrzegi

Skrzeszew I

FC Walerów

Składy poszczególnych zespołów:

Sabnie: Adam Benedykciuk, Marcin Benedykciuk, Radosław Sawicki, Konrad Kierylak, Piotr Osipiak, Krzysztof Saczuk, Jarosław Kobus, Hubert Kobus, Giorgi Pavlashvili, Shawi Mikhaladze.

Football Team Skrzeszew E: Sebastian Nowakowski, Damian Nowakowski, Tomasz Kuć, Szymon Chadaj, Piotr Osial, Kacper Rosochacki, Bartosz Kostrzewa, Krystian Kryński, Mateusz Puch.

FC Walerów: Kamil Wierzbicki, Łukasz Arczewski, Cezary Zdunek, Konrad Płachetko, Jarosław Łachecki, Robert Rząca, Krzysztof Wiewiórka, Bartłomiej Mięszała, Daniel Toczyski, Patryk Żaboklicki,

Nieciecz: Damian Chmiel, Mateusz Wrzosek, Dariusz Steć, Paweł Steć, Tomasz Kryszczuk, Artur Żegadło, Dariusz Robakowski, Konrad Krochaml.

Białobrzegi: brak danych.

Skrzeszew I: brak danych.