Sezon 2018/19 ostatnim w historii... ?
Sezon 2018/19 dobiegł końca.
Ligę po raz kolejny wygrała Nieciecz, która ponownie nie miała sobie równych wygrywając 18 na 20 meczów i 2 remisując.
Po ostatnich słabszych sezonach na podium (2 miejsce) wrócił BTS Kobylany.
Tuż za BTSem uplasował się Skrzeszew, który również zaliczył udany sezon.
Za podium uplasował się debiutant, czyli Promil Liwiec Mokobody, natomiast punkt za Promilem znalazły się Sabnie, które zajęły dopiero 5 miejsce, co jest najgorszym wynikiem od kilku sezonów.
Dalsze pozycję zajął Sokołów I, Czekanów, Dzierzby, MTS Sokołów, Kamianką i Rytele Święckie.
Królem strzelców sezonu został Hubert Abramczuk z Niecieczy.
Do rozgrywek zgłosiło się 15 drużyn, jednak 4 z nich zostały wycofane w trakcie sezonu. Do tego drużyna z Rytel również nie dotrwała do końca, jednak jest uwzględniana w tabeli, ponieważ rozegrała ponad połowę spotkań.
Jak pewnie każdy wie los Siódemek jest wielką niewiadomą. Po ponad 20 latach odchodzi Adam, którego decyzję trzeba uszanować i podziękować, za to co stworzył i prowadził tyle lat.
Niedługo (termin jeszcze nie ustalony) odbędzie się zebranie, na którym wyjaśni się przyszłość rozgrywek. W optymistycznym wariancie, zostanie wybrana osoba, która zastąpi Adama. Jeśli taka osoba się nie znajdzie Powiatowa Liga Piłkarskich Siódemek przejdzie do historii...
W imieniu Zarządu zachęcam do licznego udziału we wspomnianym zebraniu.