Turniej Letni o Puchar Prezesa Budir System Pana Ireneusza Załęskiego - wyniki

W ostatnim dniu lipca na boiskach w Sabniach i Niecieczy rozegrano kolejny – organizowany przez Powiatową Ligę Piłkarskich Siódemek - turniej z cyklu Letniego Grand Prix o Puchar Prezesa Budir System Pana Ireneusza Załęskiego, który ufundował również nagrody indywidualne i drużynowe dla uczestników zmagań. Zawody w dniu 31 lipca 2022 roku prowadzone były w strugach deszczu, momentami intensywnego

. Dzień ten rozdzielił chłopców od mężczyzn, chłopcy siedzieli w ciepłych suchych domach, a mężczyźni, prawdziwi mężczyźni rywalizowali w deszczu i błocie.

Do zmagań zgłosiło się ostatecznie 6 drużyn, co warte podkreślenia, żadna z ekip nie przestraszyła się nie sprzyjające aury. W gr. A (mecze w Sabniach) oprócz gospodarzy rywalizowały drużyny Białobrzeg oraz Sokołów I. W gr. B (mecze w Niecieczy) oprócz gospodarzy Kamianka oraz Skrzeszew. Faza pucharowa rozegrana została na boisku w Sabniach.

Gr. A

Sabnie – Białobrzegi 2:2

strzelcy: P.Graw, J.Kobus # P.Steć 2bramki

Sokołów I – Białobrzegi 1:1

strzelcy: P.Radawiec # R.Kur

Sabnie – Sokołów I 1:1

strzelcy: Ł.Kołodziejczuk # M.Parzonka

dodatkowy konkurs rzutów karnych o ustalenie kolejności w tabeli:

Sabnie – Białobrzegi 2:1

Nazwa drużyny

Punkty

Sabnie

Białobrzegi

Sokołów I

Gr. B

Nieciecz – Skrzeszew 1:1

strzelcy: P.Bolesta # J.Zupka

Nieciecz – Kamianka 3:1

strzelcy: P.Bolesta, M.Skupiewski, A.Ignaciuk # K.Sosna

Kamianka – Skrzeszew 1:4

strzelcy: K.Miłobędzki # J.Zupka 2bramki, P.Antoniak 2bramki

Nazwa drużyny

Punkty

Skrzeszew

Nieciecz

Kamianka

Faza pucharowa

Sabnie – Nieciecz 7:4

strzelcy: J.Kobus 4bramki, R.Krzymowski 2bramki, P.Graw # P.Bolesta 2bramki, D.Chmiel, A.Ignaciuk

Białobrzegi – Skrzeszew 3:0

strzelcy: P.Komar 2bramki, S.Szczeć #

mecz o III miejsce.

Nieciecz – Skrzeszew karne 4:3

Finał:

Sabnie – Białobrzegi 1:2

strzelcy: Ł.Kołodziejczuk # S.Szczeć, R.Kur

Najlepszym bramkarzem uznano: Mariusz Steć (Białobrzegi)

Klasyfikacja strzelców turnieju:

1. Jarosław Kobus (Sabnie) – 5 bramek

2. Patryk Bolesta (Nieciecz) – 4 bramki

3. Janusz Zupka (Skrzeszew) – 3 bramki

Składy drużyn (lista twardzieli, którym nie przeszkadza żadna aura do gry w piłkę):

Białobrzegi: Patryk Steć, Mariusz Steć, Mikołaj Steć, Sylwester Szczeć, Tomasz Szczeć, Robert Kur, Paweł Komar, Karol Mieczkowski, Jarosłąw Zubow, Igor Tymosiak.

Kamianka: Maciej Łukasiuk, Adrian Bieliński, Szymon Jacenciuk, Kacper Sosna, Karol Miłobędzki, Hubert Kołodziejczuk. Przyjechali tylko w sześciu, ale za to sami mężczyźni (chłopców zostawili w ciepłych domach).

Nieciecz: Dominik Robakowski, Artur Zegadło, Maciej Skupiewski, Adam Ignaciuk, Dariusz Steć, Damian Chmiel, Jakub Chmiel, Patryk Bolesta.

Sabnie: Radosław Sawicki, Shalva Mskhrikadze, Giorgi Pavliashvili, Łukasz Kołodziejczuk, Adam Benedykciuk, Marcin Siedlecki, Krzysztof Saczuk, Remigiusz Krzymowski, Piotr Graw, Jarosław Kobus.

Skrzeszew: Przemysław Kowalczyk, Przemysław Antoniak, Sebastian Protaziuk, Jakub Zieliński, Mateusz Adamczuk, Tomasz Czerkas, Janusz Zupka, Szymon Zieniewski, Jakub Benedykciuk, Kacper Maciejewski.

Sokołów I: Mieczysław Bogaj, Sławomir Radawiec, Piotr Radawiec, Marcin Brzezik, Mariusz Parzonka, Bartek Gajzler, Hubert Jastrzębski, Maciej Błoński.

Końcowa klasyfikacja Turnieju o Puchar Prezesa Budir System Pana Ireneusza Załęskiego :

1. Białobrzegi

2. Sabnie

3. Niecieczy

4. Skrzeszew

5-6. Sokołów I

5-6. Kamianka

Klasyfikacja generalna Letniego Grand Prix:

Nazwa zespołu

Liczba punktów (+pkt. zdobyte na ostatnim turnieju)

Białobrzegi

43 (+25)