Wyniki I Turnieju o Puchar Posła na Sejm RP Pana Marka Sawickiego

W niedzielę 17.07.2023 na orliku w Jabłonnie Lackiej rozegrano pierwszy turniej z cyklu Letniego Grand Prix, organizowanego przez Powiatową Ligę Piłkarskich Siódemek.

Przedstawiamy wyniki I Turnieju o Puchar Posła na Sejm RP Pana Marka Sawickiego.

Gr. A

Skrzeszew – FC Kartoflarze 0:0

Dream Team Sabnie/Sokołów – Kamianki 1:0

(G.Chomać # )

Skrzeszew – BLACHPRODUKT Sokołów Podlaski 3:1

(K.Głogowski, J.Zieliński, P.Antoniak # M.Leśko)

FC Kartoflarze – Kamianki 0:1

( # J.Kobyliński)

Dream Team Sabnie/Sokołów – BLACHPRODUKT Sokołów Podlaski 0:1

( # K. Wierzbicki)

Kamianki – Skrzeszew 1:2

(K. Kaczyński – P.Antoniak 2 bramki)

Dream Team Sabnie/Sokołów – FC Kartoflarze 0:1

( # M. Głogowski)

Kamianki – BLACHPRODUKT Sokołów Podlaski 4:2

(E.Łęczycki 2 bramki, S.Kaczyński, K.Kaczyński # K.Wierzbicki, Ł.Kołodziejczuk)

Skrzeszew - Dream Team Sabnie/Sokołów 1:0

(P.Antoniak # )

BLACHPRODUKT Sokołów Podlaski – FC Kartoflarze 1:4

(Ł.Kołodziejczuk # K.Lipski 2 bramki, K.Plichta, M.Głogowski)

Tabela Gr. A:

(P.Odowski # )

GT Sokołów – Czekanów 0:3*

Bez Nazwy Team – Białobrzegi 0:3

( # J.Toczyski 2 bramki, M.Steć)

GT Sokołów – Nieciecz 0:3*

Bez Nazwy Team – Czekanów 1:3

(K.Kryński # P.Graw 3 bramki)

GT Sokołów – Białobrzegi 0:3*

Nieciecz – Bez Nazwy Team 1:1

(P.Steć # M.Puch)

Białobrzegi – Czekanów 2:0

(J.Toczyski, P.Graw # )

Tabela Gr. B:

Pozycja

Nazwa drużyny

Punkty

Białobrzegi

8-1

Nieciecz

5-1

Czekanów

6-3

Bez Nazwy Team

5-7

GT Sokołów

0-12

*drużyna GT Sokołów po rozegraniu pierwszego meczu wycofała się z udziału w turnieju, wszystkie jej mecze zostały zweryfikowane jako walkowery

Półfinały

Skrzeszew – Nieciecz 0:2

( # K.Krochmal, J.Chmiel)

Białobrzegi – FC Kartoflarze 2:0

(J.Toczyski 2 bramki # )

Mecz o III miejsce

FC Kartoflarze – Skrzeszew karne 2:0

Finał

Białobrzegi – Nieciecz 1:1 karne 3:1

(J.Toczyski # K.Krochmal)

Król strzelców: Jacek Toczyski (Białobrzegi) – 6 bramek

Rozdanie nagród dla najlepszych drużyn w turnieju nastąpiło w trakcie Zażynek w Dzierzbach „Wojnicówka”, nagrody wręczali Poseł na Sejm RP Pan Marek Sawicki, Wójt Gminy Jabłonna Lacka Pan Wiesław Michalczuk, Sekretarz Stowarzyszenia „Piłkarskie Siódemki w Powiecie Sokołowskim” Pani Marianna Kobylińska oraz Prezes Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek Pan Jarosław Kobus.

Dzięki uprzejmości sponsora turnieju – Posła na Sejm RP Pana Marka Sawickiego - każdy z uczestników turnieju otrzymał talony do realizacji na stosikach Kół Gospodyń Wiejskich z Gminy Jabłonna Lacka podczas Zażynek w Dzierzbach. Dziękujemy!

Każda uczestnicząca drużyna w I Turnieju o Puchar Posła na Sejm RP Pana Marka Sawickiego do klasyfikacji generalnej otrzyma dodatkowo 10 punktów za udział w turnieju. Następny turniej odbędzie się 30 lipca, szczegóły wkrótce.

Komplet składów uczestników turnieju:

Bez Nazwy Team: Krystian Kryński, Kacper Osiński, Kuba Piotrowski, Mateusz Puch, Paweł Wisłocki, Damian Grzyb, Kuba Kislak.

Białobrzegi: Patryk Steć, Michał Steć, Mikołaj Steć, Jakub Steć, Sylwester Szczeć, Jarosław Zubow, Sebastian Jaczewski, Kamil Sitkowski, Robert Kur, Karol Mieczkowski.

BLACHPRODUKT Sokołów Podlaski: Mariusz Krajewski, Kamil Wierzbicki, Marek Wierzbicki, Łukasz Kołodziejczuk, Radosław Woźniak, Kamil Rzemek, Marek Leśko.

Czekanów: Bartłomiej Dabiński, Patryk Żaboklicki, Piotr Graw, Marcin Sidorzak, Bartłomiej Tartaczuk, Konrad Płachetko, Maciej Ołtarzewski, Daniel Toczyski.

Dream Team Sabnie/Sokołów: Mieczysław Bogaj, Radosław Sawicki, Grzegorz Chomać, Mariusz Parzonka, Mateusz Kowalczyk, Marcin Brzezik, Mariusz Benedykciuk, Konrad Kierylak.

FC Kartoflarze: Bartek Kazimierczuk, Adam Benedykciuk, Mariusz Janusz, Kacper Plichta, Kuba Remiszewski, Kuba Lipski, Mateusz Głogowski, Kacper Buczyński, Wojciech Skibniewski, Kuba Koc.

Kamianki: Jakub Łęczycki, Eryk Łęczycki, Patryk Lipiński, Jacek Kobyliński, Rafał Kobyliński, Dominik Czarnocki, Sebastian Kaczyński, Kamil Kaczyński, Mateusz Borowski, Maciej Urban.

Nieciecz: Konrad Krochmal, Andrzej Pniewski, Damian Chmiel, Patryk Steć, Jakub Chmiel, Przemysław Odowski, Maciej Skupiewski, Dariusz Robakowski.

Skrzeszew: Kamil Głogowski, Przemysław Antoniak, Jakub Zieliński, Kacper Maciejewski, Mateusz Adamczuk, Szymon Zienkiewicz, Jakub Benedykciuk.