Wyniki II kolejki
9 września odbyła się druga kolejka Ligi Siódemek.
Bardzo ciekawie zapowiadał się pojedynek Niecieczy z Dzierzbami. Obrońcy tytułu chcieli sprawdzić formę lidera po pierwszej kolejce, który strzelił Mursom tydzień temu 25 goli. Nieciecz bez większych problemów wygrała 10:3 i objęła prowadzenie w tabeli.
Na drugim miejscu plasują się Sabnie, które także wygrały swój mecz, tym razem 6:2 z MTS Sokołów. W trakcie meczu pechowej kontuzji doznał bramkarz drużyny MTS. Zyczymy szybkiego powrotu do zdrowia!
Wydawać by się mogło, że wielką niespodzianką jest forma drużyny z Grodziska. Dwa mecze, cześć zdobytych goli, zero straconych i trzecie miejsce w tabeli. Niestety jest to efekt efekt walkowerów na korzyść wspomnianej drużyny. Tym razem mecz walkowerem oddały Mursy.
W derbach gminy Repki, Skrzeszew - potwierdzając wysoką formę z ostatnich tygodni - wygrał w Kamiance z gospodarzami 2:7.
W kolejnym meczu Sokołów I przegrał z BTS Kobylany 2:5.
Bardzo zacięty okazał się pojedynek Promila Liwiec Mokobody z Rytelami
Święckimi. W meczu padło 12 goli, a gospodarze wygrali 7:5.
Dużym zaskoczeniem zakończył się mecz w Białobrzegach, gdzie gospodarze przegrali aż 2:14 z Czekanowem.