Wyniki II Turnieju o Puchar Posła na Sejm RP Pana Marka Sawickiego

Na półmetku wakacji 30 lipca na Orliku w Repkach w ramach cyklu Letniego Grand Prix odbył się II Turniej o Puchar Posła na Sejm RP Pana Marka Sawickiego. O poczęstunek dla uczestników zadbało Koło Gospodyń Wiejskich Chądzyń.

Do rywalizacji przystąpiło 9 zespołów podzielonych na dwie grupy:

Gr. A

Nieciecz – Kamianki 6:2

(H.Abramczuk 3 bramki, P. Bolesta 2 bramki, M.Skupiewski # J.Kobyliński 2 bramki)

Nieciecz – Coco Jumbo 0:1

( # bramka samobójcza)

Dream Team Sabnie/Sokołów – Coco Jumbo 0:0

Dream Team Sabnie/Sokołów – Kamianki 0:1

( # J.Kobyliński )

Dream Team Sabnie/Sokołów – Nieciecz 0:1

( # H.Abramczuk )

Coco Jumbo – Kamianki 0:3

( # J. Kobyliński 3 bramki)

Tabela gr. A

Pozycja

Nazwa zespołu

Punkty

Nieciecz

Kamianki

Coco Jumbo

Dream Team Sabnie/Sokołów

Gr. B

NKS Białobrzegi – FC Dream Team 2:0

(R. Kur, S.Szczeć # )

BLACHPRODUKT Sokołów Podlaski – FC Kartoflarze 1:2

(P.Graw # M.Pogorzelski, K.Remiszewski)

NKS Białobrzegi – Skrzeszew 2:1

(J.Toczyski, S.Jaczewski # S.Protaziuk)

FC Dream Team – FC Kartoflarze 0:2

( # K.Remiszewski 2 bramki )

BLACHPRODUKT Sokołów Podlaski – Skrzeszew 2:0

(P.Graw 2 bramki # )

FC Kartoflarze – Białobrzegi 0:4

( # R.Kur 2 bramki, M.Steć, S.Jaczewski)

BLACHPRODUKT Sokołów Podlaski – FC Dream Team 0:0

FC Kartoflarze – Skrzeszew 2:0

(K.Remiszewski, P.Jadczuk # )

BLACHPRODUKT Sokołów Podlaski – Białobrzegi 0:2

( # R.Kur, J.Toczyski)

Skrzeszew – FC Dream Team 1:0

(S.Protaziuk # )

Tabela gr. B

Pozycja

Nazwa zespołu

Punkty

Białobrzegi

FC Kartoflarze

BLACHPRODUKT Sokołów Podlaski

Skrzeszew

FC Dream Team

Półfinały

Nieciecz – FC Kartoflarze 3:1

(H.Abramczuk 2 bramki, bramka samobójcza # K.Remiszewski)

Białobrzegi – Kamianki 3:1

(J.Toczyski 2 bramki, R.Kur # J.Kobyliński)

Mecz o III miejsce

FC Kartoflarze – Kamianki rzuty karne 4:3

Finał

Nieciecz – Białobrzegi 0:1

( # S.Jaczewski)

Król Strzelców: Jacek Kobyliński ( Kaminaki) – 7 bramek

Rozdanie nagród nastąpiło bezpośrednio po turnieju, puchary i nagrody rzeczowe w mieniu Posła na Sejma RP Pana Marka Sawickiego wręczali Radny powiatu sokołowskiego Pan Wojciech Jańczuk, Sekretarz Stowarzyszenia „Piłkarskie Siódemki w Powiecie Sokołowskim” Pani Marianna Kobylińska oraz Prezes Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek Pan Jarosław Kobus.

Dzięki uprzejmości sponsora turnieju – Posła na Sejm RP Pana Marka Sawickiego – na każdego z uczestników turnieju czekał poczęstunek przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich Chądzyń. Dziękujemy!

Każda uczestnicząca drużyna w I Turnieju o Puchar Posła na Sejm RP Pana Marka Sawickiego do klasyfikacji generalnej otrzyma dodatkowo 10 punktów za udział w turnieju. Następny turniej odbędzie się 13 sierpnia, szczegóły wkrótce.

Komplet składów uczestników turnieju:

Białobrzegi: Michał Steć, Patryk Steć, Mikołaj Steć, Jakub Steć, Sylwester Szczeć, Robert Kur, Jacek Toczyski, Łukasz Zalewski, Norbert Kur, Piotr Firląg, Kamil Sitkowski.

BLACHPRODUKT Sokołów Podlaski: Marek Leśko, Radosław Woźniak, Mariusz Krajewski, Łukasz Kołodziejczuk, Mariusz Supeł, Adrian Bieliński, Piotr Graw, Marek Pasik.

Coco Jumbo: Zbigniew Wierzbicki, Norbert Mazurczak, Oliwier Mazurczak, Marcin Bierdziński, Grzegorz Ruciński, Dawid Dmochowski, Robert Paczóski, Tytus Ziontek, Jakub Pankiewicz, Bartłomiej Zakrzewski, Mateusz Toruszewski, Jakub Cegiełka.

Dream Team Sabnie/Sokołów: Mariusz Benedykciuk, Mieczysław Bogaj, Sławomir Radawiec, Mariusz Parzonka, Mateusz Kowalczyk, Kamil Kowalik, Damian Bierdziński, Konrad Kierylak.

FC Dream Team: Patryk Jakubiak, Tomasz Jakubiak, Krzysztof Ładziak, Bartek Ładziak, Piotr Małkiński, Wojciech Sobieski, Michał Sobieski, Szymon dąbrowski Bartłomiej Dabiński.

FC Kartoflarze: Igor Oniśk, Wiktor Mielańczuk, Patryk Jadczuk, Paweł Norberczuk, Kuba Remiszewski, Krzysztof Sałata, Mateusz Sienkiewicz, Michał Pogorzelski.

Kamianki: Jakub Łęczycki, Eryk Łęczycki, Mateusz Borowski, Szymon Kosut, Kamil Kaczyński, Rafał Kobyliński, Jacek Kobyliński, Paweł Selwiak, Dominik Czarnocki.

Nieciecz: Dariusz Robakowski, Jacek Pankiewicz, Artur Żegadło, Paweł Steć, Tomasz Kryszczuk, Sylwester Wrzosek, Maciej Skupiewski, Patryk Bolesta, Hubert Abramczuk.

Skrzeszew: Szymon Zieniewski, Kacper Maciejewski, Daniel Chmielak, Przemysław Kowalczyk, Jakub Benedykciuk, Sebastian Protaziuk, Mateusz Adamczuk, Maciej Oleszczuk, Dawid Jasper, Rober Demiańczuk, Szczepan Zieniewski.