Wyniki III kolejki

Trzecia seria gier za Nami. Rozgrywki Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek rozkręcają się na dobre. W minionej kolejce działo się jak zwykle sporo.

Podsumowanie zaczynamy od pierwszego niedzielnego spotkania, czyli wielkich derbów miasta Sokołów Podlaski. Na boisku przy Salezjańskim liceum ogólnokształcącym MTS Sokołów podejmował weteranów Sokołów I. Oba zespoły w dwóch pierwszych kolejkach nie zdobyły chociażby punktu, zatem jasne było że tym razem będzie inaczej.Mecz niezwykle zacięty, wyrównany i ostatecznie wygrany przez gospodarzy 3:2.

Kolejny mecz to kolejne spotkanie z podtekstami, gdyż na boisku w Kamiance grająca w roli gospodarzy ekipa Czekanowa walczyła właśnie z Kamianką. Nie od dziś wiemy, że obie drużyny mają ze sobą wiele wspólnego, gdyż niektórzy zawodnicy gospodarzy przez wiele lat reprezentowali zespół Kamianki. Samo spotkanie odbyło się jednak pod dyktando Czekanowa, który to wbił rywalom pięć bramek tracąc zaledwie jedną.

W trzecim niedzielnym meczu team Sabni na własnym obiekcie podejmował drużynę Skrzeszewa. Dwanaście bramek, mnóstwo ciekawych akcji, a przede wszystkim wynik remisowy 6:6, pierwszy podział punktów w tych rozgrywkach. Aż trzech zawodników zapisało na swoim koncie hat-tricka. Z Sabni byli to bracia Kobusowie, Jarek i Hubert, natomiast w Skrzeszewie to Kuba Zieliński.W spotkaniu tym doszło do niemiłej sytuacji z udziałem kibiców gospodarzy, którzy najpierw obrażali sędziego głównego, następnie zawodników Skrzeszewa. Niemal doszłoby do większej awantury, jednak dopiero interwencja zawodników gospodarzy uspokoiła sytuację.

W ostatnim meczu kolejki Nieciecz walczyła z Promilem Liwiec Mokobody. Spotkanie zapowiadało się naprawdę ciekawie, w zasadzie takowe było gdyż padło w nim najwięcej bramek z wszystkich meczów trzeciej serii, bo aż trzynaście. Pierwsza odsłona to wyrównana gra i nieznacznie prowadzenie gospodarzy 3:2, natomiast druga połowa to całkowita dominacja Niecieczy, która to wbiła rywalom jeszcze siedem goli tracąc zaledwie jednego. Aż pięć goli na swoje konto zapisał Hubert Abramczuk, który jednocześnie wskoczył na fotel lidera klasyfikacji strzelców. Dzielić tą pozycję musi jednak z zawodnikiem gości Patrykiem Księżopolskim, który to zdobył wszystkie trzy bramki dla Mokobód. Oprócz wspomnianej dwójki, która w trzech kolejkach zgromadziła po osiem trafień dołączył Jarosław Kobus.

Zatem oprócz rywalizacji zespołowej, ciekawie mamy także w klasyfikacji strzelców.

W tabeli po trzech kolejkach lideruje Nieciecz, przed Czekanowem. Dwie drużyny zdobyły do tej pory komplet punktów. Tuż za nimi z czterema punktami Skrzeszew i Sabnie, następnie Mokobody i MTS Sokołów. Póki co bez zdobyczy punktowej pozostaje Kamianka oraz Sokołów I.

WYNIKI III kolejki:

Sabnie - Skrzeszew 6:6

Jarosław Kobus-3, Hubert Kobus-3 # Jakub Zieliński-3, Przemysław Antoniak-2, Kamil Głogowski

Sabnie: Kobus J., Kobus H., Saczuk K.,Osipiak P.,Nowakowski D.,Mikołajczuk R., Benedykciuk M., Wilk K., Chrostowski P.,

Skrzeszew: Krukowski C., Nowakowski D., Głogowski K., Głogowski D., Zieliński J., Protaziuk S., Antoniak P., Łachecki J.,

Nieciecz - Promil Liwiec Mokobody 10:3

Hubert Abramczuk-5, Patryk Bolesta-2, Maciej Skupiewski, Konrad Krochmal, Przemysław Odowski #Patryk Księżopolski-3

Nieciecz: D. Robakowski, J. Pankiewicz, P. Pniewski, A. Pniewski, P. Steć, D. Steć A. Zegadło, M. Skupiewski, H. Abramczuk, D. Chmiel, P. Bolesta, P. Odowski, K. Krochmal, A. Ignaciuk

Promil Liwiec Mokobody: Szczepaniak A., Skup K., Piórkowski K., Sikorski A., Śliwiński R., Gromek M., Domański M., Rybak A., Rytel K., Rytel D., Księżopolski P., Skup D.,

MTS Sokołów - Sokołów I 3:2

Bartosz Mróz, Marek Leśko, Mariusz Supeł # Sławomir Radawiec, Michał Wasiluk

MTS Sokołów: Czarnocki Ł., Księżak R., Leśko M., Milik G., Mróz B., Skibniewski P., Supeł M., Rzemek K., Wierzbicki K.

Sokołów I: Bogaj M.,Wasiluk M.,Radawiec S.,Gajzler B., Brzezik M., ,Piotrowski P., Parzonka

Czekanów - Kamianka 5:1

Karol Mieczkowski-2, Barek Chodowiec, Patryk Żaboklicki, Damian Stefaniak #Łukasz Zawadzki

Czekanów: P. Żaboklicki, B. Dabiński, B. Chodowiec, T. Kosowski, K. Baranek, P. Jastrzębski, D. Stefaniak, M. Szmurło, P. Tartaczuk, M. Zaraziński, K. Mieczkowski, K. Bolesta, K. Grzymała