Wyniki kolejek z długiego weekendu
     Weekend majowy jak co roku zapewnił więcej meczów na siódemkowych boiskach.
    Pierwszego maja odbył się zaległy mecz Skrzeszew - Sokołów I. Grający jako gospodarze drużyna ze Skrzeszewa wygrała bez problemów z rywalem 6:2.
Ze względu na pewne problemy techniczne wynik tego meczu został wpisany w oddzielnej kolejce w ligowym terminarzu.
************
     Następne spotkania rozegrano w piątek 3 maja.
Pierwsi tego dnia na boisko wybiegli zawodnicy z Czekanowa i Mokobód. Promil Liwiec wygrał z gospodarzami 5:7.
Drugi mecz to spotkanie ostatniej w tabeli Kamianki z drużyną Sabni, które zakończyło się zgodnie z przewidywaniami wygraną gości - 1:7.
Następny pojedynek to okazja do rewanżu z minionej niedzieli. Ponownie zagrały ze sobą Nieciecz i Skrzeszew. Po dość zaciętym spotkaniu Nieciecz wygrała 2:1 i umocniła się na pozycji lidera.
W ostatnim meczu w derbach Sokołowa mierzyli się Sokołów I i MTS Sokołów. W tym meczu było dużo emocji oraz kontrowersji, a końcowy wynik to 2:2. Dla gospodarzy jedno trafienie zanotował znany i lubiany, popularny "Radar", któremu życzymy kolejnych goli :).
************
     Ostatnia seria długiego weekendu przypadła na piąty dzień maja.
W pierwszym meczu drużyna z Sabni zdeklasowała ekipę z Dzierzb 13:3 i wykorzystała pauzę drużyny ze Skrzeszewa modelując stratę do jednego punktu.
Bardzo podobny wynik odnotowano w Mokobodach. Gospodarze wygrali 14:3 z Czekanowem.
Kolejny remis zaliczył Sokołów I, tym razem remisując z Kamianką 1:1. Tym razem żaden z weteranów sokołowskiej drużyny nie wpisał się na listę strzelców, stąd brak zgarnięcia pełnej puli punktów.
W ostatnim rozegranym meczu MTS Sokołów przegrał z BTS Kobylany 2:7
Nie odbył się mecz Niecieczy z Rytelami. Niestety goście oddali mecz walkowerem, a ponieważ był to trzeci walkower zostali wycofani z ligi. Drużyny, z którymi miały zagrać Rytele będą miały dopisane po 3 punkty.