Wyniki Pucharu Ligi 2021

W niedzielę 11 lipca na boiskach w Niecieczy i Sabniach odbył się Puchar Ligi 2021. Wystąpiło osiem drużyn podzielonych na dwie grupy, a dwie najlepsze uzyskały awans do półfinału.

Zwycięzca grupy z Niecieczy, czyli gospodarze zagrali w pierwszym meczu półfinałowym z Czekanowem. W meczu padł remis 1:1 i o awansie zadecydowały karne, które lepiej wykonywali zawodnicy z Czekanowa. W drugim półfinale zagrały Sabnie oraz MTS Sokołów. Gospodarze decydującej fazy Pucharu Ligi wygrali z drużyną z Sokołowa 2:0.
W rywalizacji rzutów karnych o trzecie miejsce MTS Sokołów wygrał z Niecieczą.
W finale po zaciętym meczu i wielu sytuacjach podbramkowych mecz zakończył się bezbramkowym remisem i znowu potrzebne były rzuty karne. W nich lepiej zaprezentowała się drużyna Sabni i to oni wygrali Puchar Ligi 2021. Królem strzelców został Patryk Bolesta z Niecieczy, zdobywca 4 goli.

Po zakończonych zmaganiach sportowych, w obecności Pani Marianny Kobylińskiej oraz Prezesa Ligi Siódemek Jarosława Kobusa, nagrody wręczył ich sponsor - Przewodniczący Rady Powiatu Pan Jacek Odziemczyk. Najlepsze drużyny z rąk Pana Przewodniczącego otrzymały okazałe puchary oraz piłki. Serdecznie dziękujemy!

Pierwszy Letni Turniej odbędzie się prawdopodobnie 25 lipca.

Wyniki:

Nieciecz - Sztacheta Chmielew 4:1