Wyniki Pucharu Ligi 2023 pod patronatem Posła na Sejm RP Pana Marka Sawickiego

W drugi weekend września na orliku w Repkach rozegrano Puchar Ligi 2023 pod patronatem Posła na Sejm RP Pana Marka Sawickiego. Do rywalizacji przystąpiło 7 zespołów podzielonych na dwie grupy, grupa trzy-zespołowa swoje mecze grała po 16 minut, grupa cztero-zespołowa po 12 minut, faza playoff również po 12 minut.

Gr. A

Skrzeszew – Białobrzegi 4:1

(S.Protaziuk 2 bramki, J.Zieliński, P.Antoniak # Ł.Zalewski)

Dream Team Sokołów/Sabnie – Białobrzegi 4:1

(K.Jurczak 2 bramki, S.Radawiec, P.Radawiec # H.Osipiak)

Dream Team Sokołów/Sabnie – Skrzeszew 1:0

(M.Kowalczyk # )

Pozycja

Nazwa drużyny

Punkty

Dream Team Sokołów/Sabnie

Skrzeszew

NKS Białobrzegi

Gr. B

Nieciecz – Kamianka 2:0

(M.Skupiewski, P.Bolesta # )

GT Sokołów – BLACHPRODUKT Sokołów Podlaski 2:0

(D.Chmielak, M.Oleszczuk # )

Nieciecz - BLACHPRODUKT Sokołów Podlaski 3:1

(bramka samobójcza, M.Skupiewski, P.Bolesta # Marek Leśko)

GT Sokołów – Kamianka 0:2

( # M.Mieczkowski, P.Stelęgowski)

Nieciecz – GT Sokołów 0:0

Kamianka - BLACHPRODUKT Sokołów Podlaski 2:1

(P.Repliński, P.Stelęgowski # P.Graw)

Pozycja

Nazwa drużyny

Punkty

Nieciecz

Kamianka

GT Sokołów

BLACHPRODUKT Sokołów Podlaski

Półfinały

Nieciecz – Skrzeszew 1:1 k. 2:3

(T.Brzezik # K.Głogowski)

Dream Team Sokołów/Sabnie – Kamianka 1:0

(S.Radawiec # )

Mecz o III miejsce

Nieciecz – Kamianka k. 5:6

Finał

Skrzeszew – Dream Team Sokołów/Sabnie 1:2

(J.Zieliński # S.Radawiec, P.Radawiec)

Król strzelców: Sławomir Radawiec (Dream Team Sokołów/Sabnie) – 3 bramki

Przy okazji informujemy, że trwają zapisy do Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek na sezon 2023/24

Zapisy trwają do soboty 23 września, pierwsza kolejka zaplanowana jest na 1 października. Zapisać się można na fanpage https://www.facebook.com/siodemkigokis na stronie internetowej https://siodemkigokis1.futbolowo.pl/news/article/zapisy-na-sezon-2023-24#commentForm lub pod nr telefonu: 696091302.

Komplet składów:

BLACHPRODUKT Sokołów Podlaski: Konrad Baranek, Kamil Rzemek, Piotr Graw, Radosław Woźniak, Łukasz Kołodziejczuk, Jarosław Łachecki, Marek Leśko, Martyna Leśko.

Dream Team Sokołów/Sabnie: Mieczysław Bogaj, Marcin Brzezik, Sławomir Radawiec, Piotr Radawiec, Mariusz Parzonka, Kamil Jurczak, Mariusz Benedykciuk, Mateusz Kowalczyk, Radosław Sawicki, Kamil Wierzbicki.

GT Sokołów: Daniel Chmielak, Igor Oniśk, Mateusz Sidorzak, Mateusz Andrychowski, Dawid Podniesiński, Maciej Oleszczuk, Rafał Kałuski, Adrian Zalewski.

Kamianka: Paweł Stelęgowski, Adrian Bieliński, Szymon Jacenciuk, Krystian Romańczuk, Karol Miłobędzki, Marcin Mieczkowski, Piotr Repliński, Artur Karcz, Jakub Buzuk.

Nieciecz: Maciej Skupiewski, Patryk Bolesta, Robert Pniewski, Paweł Steć, Dariusz Steć, Artur Żegadło, Przemysław Odowski, Tomasz Brzezik, Dariusz Robakowski.

NKS Białobrzegi: Kamil Sitkowski, Patryk Steć, Łukasz Zalewski, Norbert Kur, Hubert Osipiak, Karol Mieczkowski, Łukasz Wilk, Sebastian Jaczewski, Jarosław Zubow, Michał Steć.

Skrzeszew: Jakub Zieliński, Sebastian Protaziuk, Przemysław Antoniak, Jakub Benedykciuk, Adam Benedykciuk, Przemysław Kowalczyk, Kamil Głogowski, Daniel Głogowski, Mateusz Adamczuk, Tomasz Czerkas.