Wyniki Turnieju Letniego o Puchar Posła Pana Marka Sawickiego

Kolejne piłkarskie zmagania z cykl Letnie Grand Prix – organizowane przez Powiatową Ligę Piłkarskich Siódemek miały miejsce 21 sierpnia na boisku w Skrzeszewie. Do rywalizacji o Puchar Posła Pana Marka Sawickiego przystąpiła czołowa czwórka klasyfikacji generalnej LGP, czyli: Sabnie, Białobrzegi, Nieciecz oraz ekipa gospodarzy Skrzeszew. Stawkę zamykał beniaminek rozgrywek tego lata, drużyna FC Domino. Piłkarska impreza wystartowała o 10:00, aura była łaskawa tego dnia, przez cały czas trwania turnieju sprzyjała piłkarskim poczynaniom.

10.00 Skrzeszew - FC Domino 6:0

Strzelcy: P.Antoniak – 2 bramki, P.Kowalczyk – 2 bramki, J.Zupka, bramka samobójcza #

10.22 Nieciecz - Sabnie 2:0

1. Maciej Skupiewski (Nieciecz) – 4 bramki
  2. Robert Kur (Białobrzegi) – 4 bramki
  3. Przemysław Antoniak (Skrzeszew) – 4 bramki

*o kolejności zawodników zdecydowały wyniki drużyn w klasyfikacji turnieju

Składy poszczególnych drużyn:

Białobrzegi: Patryk Steć, Mariusz Steć, Tomasz Szczeć, Robert Kur, Karol Mieczkowski, Mateusz Zalewski, Sebastian Jaczewski, Jarosław Zubow.

FC Domino: Dominik Górski, Oskar Załęcki, Sylwester Młyński, Dawid Tkaczyk, Adrian Bole, Michał Pietrak, Robert Peniańczuk, Patryk Szymowski, Bartłomiej Wyszogrodzki, Kacper Wyszogrodzki, Dominik Paderewski.

Nieciecz: Patryk Bolesta, Tomasz Kryszczuk, Hubert Abramczuk, Andrzej Pniewski, Radosław Renik, Dariusz Steć, Dariusz Robakowski, Paweł Steć, Mateusz Mostowiec, Artur Żegadło, Maciej Skupiewski.

Sabnie: Radosław Sawicki, Kamil Jagiełło, Łukasz Kołodziejczuk, Piotr Graw, Remigiusz Krzymowski, Jarosław Kobus, Krzysztof Saczuk, Łukasz Abramczuk, Shalva Mskhrikadze, Giorgi Pavliashvili, Piotr Osipiak.

Skrzeszew: Przemysław Antoniak, Przemysław Kowalczyk, Jakub Zieliński, Jakub Benedykciuk, Kacper Maciejewski, Szymon Zieniewski, Janusz Zupka, Mateusz Adamczuk.

Również w tym turnieju zbieraliśmy pieniążki dla potrzeb Marcela Majek. Całość zostanie wpłacono na subkonto Marcela. Dziękujemy za wsparcie.

Klasyfikacja generalna cyklu Grand Prix:

Pozycja

Nazwa zespołu

Liczba punktów (+pkt. zdobyte na ostatnim turnieju)

Białobrzegi

85 (+22)

Nieciecz

85 (+25)

Sabnie

82 (+18)

Skrzeszew

79 (+20)

Football Team Skrzeszew E

25 (+0)

FC Domino

16 (+16)

FC Walerów

Kamianka

Sokołów I

16 (+0)

Przy takiej samej liczbie punktów o kolejności decydowały wyniki bezpośrednich konfrontacji w całym cyklu LGP. Drużyna Niecieczy odniosła jedno zwycięstwo, podczas gdy Białobrzegi odnieśli dwa zwycięstwa w bezpośrednich spotkaniach dzięki czemu zostali zwycięzcami całego cyklu Letniego Grand Prix organizowanego co roku przez Powiatową Ligę Piłkarskich Siódemek.

Klasyfikacja nagrodzonych najlepszych strzelców całego cyklu:

1. Jarosław Kobus (Sabnie) – 15 bramek
  2. Robert Kur (Białobrzegi) – 13 bramek
  3. Przemysław Antoniak (Skrzeszew) – 12 bramek
  4. Patryk Bolesta (Nieciecz) – 7 bramek

A już 28 sierpnia kolejny turniej organizowany przez Powiatową Ligę Piłkarskich Siódemek: Turniej Oldboyów, tj. zawodników 30 letnich i starszych.