Wyniki Turnieju Letniego o Puchar Wójta Gminy Jabłonna Lacka Pana Wiesława Michalczuka

W niedzielę 14 sierpnia rozegrano w Jabłonnie Lackiej kolejną edycję Letniego Grand Prix: Turnieju Letniego o Puchar Wójta Gminy Jabłonna Lacka Pana Wiesława Michalczuka. Przy okazji rozgrywek piłkarskich zbierano pieniążki na pomoc Marcelowi Majek. Od występujących drużyn w formie dobrowolnego wpisowego zebrano łącznie 456 złotych.

Tym razem do rywalizacji zgłosiły się tylko cztery drużyny: Białobrzegi, Nieciecz, Skrzeszew oraz Sabnie. Rozgrywki rozegrano systemem każdy z każdym.

10:00 Białobrzegi - Sabnie 1:4

Jarosław Kobus

Shalva Mskhrikadze

Składy:

Białobrzegi: Patryk Steć, Mikołaj Steć, Sylwester Szczeć, Tomasz Szczeć, Robert Kur, Karol Mieczkowski, Igor Tymosiak, Sebastian Jaczewski, Grzegorz Maciejec.

Nieciecz: Maciej Skupiewski, Adam Ignaciuk, Dariusz Steć, Paweł Steć, Damian Chmiel, Jakub Chmiel, Patryk Bolesta, Sylwester Wrzosek.

Sabnie: Radosław Sawicki, Shalva Mskhrikadze, Giorgi Pavliashvili, Łukasz Kołodziejczuk, Adam Benedykciuk, Marcin Sidorzak, Krzysztof Saczuk, Remigiusz Krzymowski, Piotr Graw, Jarosław Kobus, Mariusz Benedykciuk.

Skrzeszew: Przemysław Kowalczyk, Przemysław Antoniak, Sebastian Protaziuk, Jakub Zieliński, Jakub Benedykciuk, Kamil Głogowski, Daniel Głogowski, Tomasz Czerkas.

Klasyfikacja generalna Letniego Grand Prix:

Nazwa zespołu

Liczba punktów (+pkt. zdobyte na ostatnim turnieju)

64 (+22)

63 (+20)

Nieciecz

60 (+18)

59 (+25)

Football Team Skrzeszew E

25 (+0)

FC Walerów

Kamianka

Sokołów I

16 (+0)

Nagrody rzeczowe u pamiątkowe puchary ufundował Wójt Gminy Jabłonna Lacka Pan Wiesław Michalczuk.

A już w niedzielę na boiskach w Kamiance i Skrzeszewie rozegrany zostanie Letnie Grand Prix Turniej Letni o Puchar Posła Pana Marka Sawickiego.