Wyniki turnieju o o Puchar Skarbnika Stowarzyszenia "Piłkarskie Siódemki" w Powiecie Sokołowskim Pani Marianny Kobylińskiej

Ostatni turniej z cyklu Zimowe Grand Prix 2023 rozegrane zostało na halach w Sterdyni i Sabniach, rywalizacja trwała o Puchar Skarbnika Stowarzyszenia "Piłkarskie Siódemki" w Powiecie Sokołowskim Pani Marianny Kobylińskiej. Do rywalizacji przystąpiło ostatecznie 17 zespołów (jeden zespół nie dotarł) podzielonych na cztery grupy. Rywalizacja do ostatniego meczu trwała również o zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Zimowego Grand Prix 2023. Emocji i pięknych zagrań nie brakowało.

Gr. A (Sterdyń)

NKS Białobrzegi I – Czyżyk Squad 3:1

Kamianki I – INTER 2:0

FC Dzierzby 1 – NKS Białobrzegi I 0:3

Czyżyk Squad – Kamianki I 1:0

INTER – FC Dzierzby 1 1:0

NKS Białobrzegi I – Kamianki I 0:0

INTER – Czyżyk Squad 0:2

FC Dzierzby 1 – Kamianki I 2:0

NKS Białobrzegi I – INTER 1:1

FC Dzierzby 1 – Czyżyk Squad 1:1

NKS Białobrzegi I

Czyżyk Squad

FC Dzierzby 1

3-5 *(2-1)

Kamianki I

2-3 *(2-2)

INTER

2-5 *(1-2)

*o kolejności decydowała mała tabela - mecze między zainteresowanymi zespołami

Gr. B (Sterdyń)

5-8 Ks Patrykozy II

5-8 NKS Białobrzegi II

Król strzelców: Mateusz Steć (NKS Białobrzegi I) – 5 bramek

Najlepszy bramkarz turnieju: Mariusz Steć (NKS Białobrzegi I)

Rozdanie pucharów i nagród rzeczowych przeprowadziła patronka turnieju Pani Marianna Kobylińska oraz Prezes Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek Pan Jarosław Kobus.

Dziękujemy za uprzejmość Wójta Gminy Sabnie Pana Ireneusza Piotra Wyszyńskiego oraz Dyrektor Zespołu Szkół im. Heleny Mniszek w Sabniach Pani Anny Siemieniuk za udostępnienie hali celem rozegrania dwóch grup turnieju.

Komplet składów (w nawiasie liczba bramek danego zawodnika w turnieju):

Czekanów: Bartek Dabiński, Piotr Graw (1), Daniel Toczyski (1), Marcin Sidorzak (1), Piotr Krysiński (4), Patryk Żaboklicki (2).

Czyżyk Squad: Jakub Kowalik (2), Kacper Kowalik, Michał Adamczuk (1), Mateusz Beza, Eryk Siemikowski, Kamil Kowalik (2).

FC Dzierzby 1: Jakub Remiszewski (1), Jarosłąw Łachecki, Wiktor Ptasznik, Andrzej Laskowski, Filip Bartosiak, Konrad Rusiniak (1), Bartosz Witkowski.

FC Dzierzby 2: Przemysław Pałka, Dawid Modzelewski, Maciej Steć, Bartosz Tartaczuk, Mateusz Różański, Kuba Kazimierski, Kacper Kowalczyk (2), Julia Toczyska, Andrzej Laskowski.

FC Mekambe: Dominik Piotr Kurek, Hubert Kazimierczuk (2), Przemysław Seroczyński (1), Mateusz Anasiński, Paweł Niewiarowski, Marcin Putkowski.

Kamianka: Karol Miłobędzki (1), Adrian Bieliński (1), Maciej Krasnodębski (1), Artur Karcz, Mariusz Benedykciuk, Paweł Stelęgowski.

Kamianki I: Rafał Kobyliński, Jacek Kobyliński (1), Kamil Kaczyński, Kamil Nasiłowski, Mateusz Tarkowski, Marcin Krasnodębski, Paweł Selwiak (1), Hubert Kalicki.

Ks Patrykozy II: Kamil Mieczkowski (4), Jakub Buzuk (1), Damian Czapski, Mateusz Goluch, Damian Buzuk (1), Daniel Podgórzak, Przemysław Kozak.

INTER: Dmytro Shtokailo, Oleksandr Holovin, Serhii Taskin, Kravchuk Oleksandr, Denys Tuzhylkin (1), Kryvytskyi Dmytro, Andrii Honcharuk, Bahlaichuk Davyd (1).

NKS Białobrzegi I: Mariusz Steć, Mateusz Steć (5), Tomasz Szczeć, Daniel Zieliński (3), Kacper Komycz (3), Robert Kur (4), Łukasz Parzonka.

NKS Białobrzegi II: Patryk Steć (1), Sylwester Szczeć (1), Sebastian Jaczewski (3), Łukasz Zalewski (3), Karol Mieczkowski (1), Ignacy Sidorzak (5), Mateusz Toruszewski.

Nieciecz: Konrad Krochmal (1), Hubert Abramczuk (2), Przemysław Odowski (1), Patryk Bolesta (1), Damian Chmiel (1), Dariusz Robakowski, Artur Żegadło (2), Maciej Skupiewski (1).

OG7: Patryk Jurczak (1), Szymon Bielecki (1), Patryk Wysocki, Bartosz Żółkowski (1), Michał Kowalczyk, Bartek Kosowski, Oliwier Młynarczuk (2).

Skrzeszew: Jakub Benedykciuk, Jakub Zieliński (1), Kacper Maciejewski (2), Sebastian Protaziuk (2), Przemysław Antoniak, Przemysław Kowalczyk (4).

Sokołów I: Sławomir Radawiec (1), Mieczysław Bogaj, Rafał Oziębło (1), Norbert Kur, Piotr Radawiec (1), Mateusz Kamiński, Radosław Sawicki (1).

Sokół Sokołów Podlaski: Marek Leśko (4), Mariusz Krajewski, Radosław Woźniak, Łukasz Kołodziejczuk (3), Mariusz Parzonka, Kamil Rzemek, Grzegorz Solczak.

Zielona Strefa Sokołów: Adrian Zalewski, Dawid, Podniesiński (1), Łukasz Resiak, Igor Oniśk, Adam Filipowicz, Maciej Oleszczuk, Daniel Chmielak (3).