Wyniki V kolejki !

Piątka kolejka Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek dobiegła końca. Za nami kolejne mecze, każde obfite w bardzo dużą ilość bramek. W całej kolejce padło ich aż czterdzieści jeden co daję średnią ponad dziesięciu goli na mecz ! Ta liga po prostu nie może być nieciekawa ;)

Meczem kolejki został okrzyknięty szlagier pomiędzy zespołami z Niecieczy i Sabni. Obie drużyny od zawsze toczą zacięte pojedynki i nie inaczej i było i tym razem. Liderzy z Niecieczy po raz kolejny wyszli ze starcia zwycięsko wygrywając 8:5 umacniając się na czele stawki. Świetny mecz zaliczył lider klasyfikacji strzelców rozgrywek Hubert Abramczuk aplikując aż pięć goli.

Niezwykle ciekawy mecz odbył się w Sokołowie Podlaskim gdzie miejscowy MTS rywalizował z Promilem Liwiec Mokobody. Goście w pierwszej odsłonie spotkania narzucili swój styl gry dzięki czemu schodzili po pierwszych 35 minutach z wynikiem 4:1 na swoją korzyść. Gospodarze jednak nie zamierzali się poddawać i zaczęli z minuty na minutę grać znacznie lepiej, odrabiając straty. Ostatecznie to goście wytrzymali napór MTS-u i wygrali mecz zgarniając pełną pulę punktów. Hat-trickiem w tym spotkaniu popisał się Karol Mikołajewski.

Dwa pozostałe mecze to widowiska jednostronne. Czekanów grający w roli gospodarza na boisku w Kamiance nie miał najmniejszych problemów pokonać zespół ze Skrzeszewa. Wynik 8:2 mówi sam za siebie. Aż cztery gole zdobył Mateusz Zawadzki, natomiast Piotr Graw zaliczył hat-tricka. Bardzo podobny wynik bo 7:2 padł w meczu Sokołowa I z Kamianką. Gospodarze zagrali świetny mecz i po raz pierwszy w tym sezonie zdobyli trzy oczka do ligowej tabeli dzięki czemu od razu wskoczyli na piątą pozycję w lidze. Po trzy gole w tym spotkaniu zdobyli: Kamil Jurczak i Sławomir Radawiec.

Za tydzień przedostatnia seria gier w rundzie jesiennej i kolejne mecze pełne emocji. Najciekawiej zapowiada się starcie liderów z Niecieczy z drugim Czekanowem, jednak i w pozostałych pojedynkach na pewno będzie widowiskowo.

Nieciecz – Sabnie 8:5

Hubert Abramczuk-5, Patryk Bolesta-2, Artur Żegadło – Jarosław Kobus-2, Hubert Kobus-2, Tomasz Sójka

Nieciecz:J Korman, J. Pankiewicz, P. Pniewski, A. Zegadło, M. Skupiewski, H. Abramczuk, P. Bolesta, P. Odowski, K. Krochmal, D. Steć

Sabnie: ?