Wyniki X kolejki
   4 listopada odbyła się dziesiąta kolejka Ligi Siódemek.
W pierwszym meczu tego dnia Kamianka podejmowała na własnym boisku drużynę Niecieczy. Goście przez cały czas sytuację mieli pod kontrolą wygrywając 4:10, a do zwycięstwa poprowadził ich niezastąpiony Hubert Abramczuk, zdobywca pięciu goli!
Dzięki zdobytym trzem punktom, oraz pauzie drużyny z Sabni w tej kolejce, Nieciecz ma trzy punkty przewagi nad wspomnianymi Sabniami.
W Mokobodach gospodarze podejmowali druzyne z Sokolowa. Goście, którzy mają ostatnio trudności z zebraniem składu tym razem na mecz udali się w siedmioosobowym składzie. Mimo braku zmian dzielnie stawili czoła gospodarzom przegrywając zaledwie jedną bramką. Promil Liwiec wygrał mecz 8:7
W kolejnym spotkaniu rozegranym w Repkach BTS grający jako gospodarz podejmował Czekanów. Do przerwy gra była wyrównana, czego potwierdzeniem był wynik 2:2. W drugiej połowie Czekanów okazał się lepszy wygrywając 5:6.
BTS nie wykorzystał tym samym szansy awansu na drugie miejsce w tabeli.
Potknięcie BTSu to dobra wiadomość dla Skrzeszewa, który zrównał się punktami z Kobylanami. Stało się tak, ponieważ do Skrzeszewa nie dojechały Rytele oddając mecz walkowerem.
Niestety również drużyna z Grodziska oddała mecz walkowerem nie stawiając się na mecz z Dzierzbami.
Już w następnej kolejce może dojść do zmian w czołówce tabeli. Nieciecz podejmie na własnym boisku drużynę Sabni, a trzeci w tabeli BTS zagra z Rytelami, gdzie będzie uznawany za faworyta i stara punktów będzie niespodzianką.