Wyniki XIX kolejki
   13 maja odbyła się dziewiętnasta kolejka Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek.
   W pierwszym meczu rozegranym tego dnia Nieciecz bez większych problemów pokonała na własnym boisku Czarnych Wrotnów 5:0, rewanżując się za porażkę w rundzie jesiennej.
W kolejnym pojedynku MTS Sokołów przegrał u siebie 3:5 z Sabniami.
Po raz kolejny w lidze doszło do dużej niespodzianki, tym razem z udziałem drużyny Kamianki, która udała się na mecz do Skrzeszewa. Gospodarze prowadzili w tym meczu już 6:0, na co faworyzowana Kamianka odpowiedziała tylko dwoma trafieniami.
W meczu rozegranym w Jabłonnie padły aż 22 gole. Dzierzby wygrały 14:8 z Białobrzegami. Aż 10 goli dla gospodarzy strzelił Jacek Toczyski.
W zaległym meczu Karolew miał zagrać że Skrzeszewem. Mimo starań gości o przełożenie meczu, gospodarze nie wyrazili zgody i wygrali mecz walkowerem.