Wyniki XIX kolejki
      Dnia 12 maja odbyła się XIX kolejka Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek.
     W pierwszym meczu Czekanów zagrał z MTS Sokołów. Po pierwszej wyrównanej połowie zakończonej remisem 3:3, w drugiej połowie goście zdominowali grę wygrywając 4:9
     Drugi tej niedzieli pojedynek odbył się w Kamiance, gdzie miejscowi gościli Promili Liwiec. Po bardzo wysokiej wygranej w poprzedniej rundzie wyniki 2:3 dla Mokobód można uznać za zaskakująco niski. Promil dzięki kolejnym trzem punktom ciągle ma realne szanse na podium na koniec sezonu.
     W następnym meczu Sokołów I gościł drużynę Niecieczy. Niespodziewanie do przerwy Sokołów I prowadził 3:1 z osłabioną kadrową Niecieczą. Ponownie gola dla gospodarzy zdobył popularny "Radar", który ostatnio znajduje się w doskonałej formie!
W drugiej połowie goście nieco poprawili grę i zdołali wyrównać wynik i mecz zakończył się remisem 3:3.
     Większość znawców i sympatyków naszej ligi była pewna, że Skrzeszew bez problemów wygra z Dzierzbami. Ku zdziwieniu wszystkich, włącznie z zawodnikami gości, wynik końcowy to 2:6 dla Dzierzb. Jak widać regularne treningi zaprocentowały wysoką formą w spotkaniu z faworyzowanym rywalem.
    Wynik ostatniego meczu nie był już tak wielką sensacją jak poprzedniego meczu. BTS Kobylany wygrały z Sabniami 5:4.
Dzięki temu w czołówce zrobił się duży ścisk.
Gdyby nie stracone punkty w tej kolejce Nieciecz mogłaby już świętować kolejny tytuł mistrzowski. Ciekawie jest jednak na pozycjach od 2 do 5, które dzieli jedynie trzy punkty.
     W następnej kolejce dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku drugiej i trzeciej drużyny ligi, czyli BTS Kobylany - Skrzeszew. Natomiast Niecieczy wystarczy remis do zapewnienia sobie wygrania ligi.