Wyniki XV kolejki

22 kwietnia odbyła się XV kolejka „Siódemek”.

Pierwsi na boisko tego dnia wybiegli piłkarze Dzierzb oraz Sabni. Po bardzo zaciętym boju goście z Sabni wygrali 6:8 i - do czasu rozegrania meczu MTS – Nieciecz – byli liderem tabeli.

Drużyna Niecieczy rozgrywała mecz w Sokołowie, gdzie gospodarze przez całą pierwszą połowę nawiązywali równorzędną walkę. W drugiej połowie Nieciecz rozstrzygnęła wynik meczu na swoją korzyść wygrywając z MTSem 2:5.

Udany rewanż za mecz z rundy jesiennej zaliczył BTS, który tym razem wygrał w Skrzeszewie z gospodarzami 1:2.

W kolejnym meczu NKS Białobrzegi wygrali 6:2 z Czekanowem, który w tym sezonie jeszcze nie zdobył punktów.

Nie odbył się mecz bardzo ważny dla układu górnej części tabeli Kamianka - Czarni Wrotnów. Goście nie zdołali zebrać składu i przy odmowie przełożenia meczu na inny termin oddali pojedynek walkowerem. Dzięki temu Kamianka, kosztem Czarnych, awansowała na trzecie miejsce w tabeli.