Wyniki XVIII kolejki
Po przerwie spowodowanej Świętami do gry wróciły drużyny w Powiatowej Lidze Piłkarskich Siódemek.
Pierwszy mecz tego dnia śmiało można nazwać hitem kolejki, mianowicie zagrały ze sobą dwie najlepsze obecnie drużyny w lidze - Skrzeszew i Nieciecz. Nieco lepsi w tym meczu byli goście z Niecieczy, którzy po hattricku Patryka Bolesty wygrali 1:3 i powiększyli przewagę do 11 punktów.
Skrzeszew będzie miał w środę okazję do zmniejszenia tej różnicy, ponieważ rozegra zaległy mecz z Sokołowem I.
W drugim meczu wspomniana drużyna z Sokołowa gościła drużynę Promila Liwiec. Obie drużyny postawiły chyba zdecydowanie tylko na ofensywę, czego efektem był wynik 8:6 dla Sokołowa. Aż sześć bramek dla gospodarzy strzelił Kamil Jurczak, ale również warto wspomnieć o bramce weterana siódemkowych boisk Mieczysława Bogaja :)
Kamianka swój mecz wygrała walkowerem, ponieważ Rytele Święckie nie stawiły się na ten pojedynek.
Pauze w tej kolejce Sabni wykorzystał BTS Kobylany wygrywając z Czekanowem 2:10 i awansował na trzecie miejsce w tabeli.
W ostatnim meczu Dzierzby zagrały z MTS Sokołów. Gospodarze z powodu zbyt mocnego przetrenowania zebrali ledwie siedmiu zawodników. MTS wygrał ten mecz aż 3:14.