Wyniki XXI kolejki
W trakcie XXI kolejki Ligi Siódemek rozegrano tylko trzy mecze.
W pierwszym spotkaniu BTS Kobylany grał z bezpośrednim rywalem o drugą pozycję w lidze - Skrzeszewem. Mecz był niezwykle zacięty i zakończył się zwycięstwem BTSu 2:1, przy czym goście w ostatnich minutach zmarnowali dwie dogodne sytuacje.
Dzięki trzem punktom BTS zrobił duży krok zbliżający do vicemistrzostwa w tym sezonie.
W drugim meczu Dzierzby gościły Nieciecz.
Wbrew pozorom mecz był bardzo zacięty, a gospodarze na początku dwukrotnie wychodzili na prowadzenie. Jednak jeszcze przed przerwą goście odrobili straty, a w drugiej połowie kontrolując grę Nieciecz wygrała 4:8.
Te zwycięstwo dało Niecieczy kolejny już tytuł mistrza ligi (piąty z rzędu i dziewiąty w historii), więc po ostatnim gwizdku Picolo lało się strumieniami!
Ostatni mecz zakończył się niespodziewanym remisem. MTS Sokołów do przerwy przegrywał z Sabniami 2:4, jednak po zmianie stron wyrównał wynik na 4:4.