Wyniki XXIII kolejki
9 czerwca odbyła się przedostatnia kolejka Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek.
Ponownie Czekanów sprawił problemy drużynie z czołówki ligi. Tym razem grali ze Skrzeszewem i podobnie jak, w meczu z Niecieczą przegrali 2:3.
Dla drużyny ze Skrzeszewa, która już zakończyła zmagania, zwycięstwo było bardzo ważne, ponieważ zapewniło im co najmniej trzecie miejsce w tabeli. Jeśli w ostatniej kolejce BTS Kobylany nie wygra swojego meczu Skrzeszew zajmie drugie miejsce.
Wspomniany BTS przegrał w Mokobodach z Promilem Liwiec 4:7 i w ostatniej kolejce musi wygrać, żeby zająć drugie miejsce w rozgrywkach.
Natomiast Promil Liwiec po raz kolejny pokazał jak groźny jest na swoim terenie, jednak ciekawe czy będzie równie groźnym zespołem w niedzielę, grając z Niecieczą na wyjeździe.
Kolejny mecz to derby Sokołowa i pojedynek MTS Sokołów z Sokołowem I. Po bardzo zaciętej i twardej grze wynik 3:4 na korzyść Sokołowa I.
Aż 18 goli padło w meczu Dzierzb z Kamianką. Gospodarze, którzy wiele czasu poświęcają na zgrupowania, treningi i meczowe analizy wygrali 12:6.