Wyniki XXIV kolejki

16 czerwca odbyła się ostatnia kolejka Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek w sezonie 2018/19.

W pierwszym meczu Sabnie wygrały z Sokołowem I 2:6. Sokołowska drużyna nie sprawiła niespodzianki i poległa z Sabniami, które ten sezon kończą dopiero na piątej pozycji.
Hat trickiem w tym meczu popisała się legenda Siódemek - Jarosław Kobus.

Wdrugim spotkaniu początkowo zaplanowanym na godzinę 13.00 miały zagrać Nieciecz z Promilem Liwiec Mokobody. Goście poinformowali, że że względu na braki kadrowe mogą grać dopiero o 18.00, na co Nieciecz się zgodziła. Mistrz Siódemek wygrał pewnie 9:3 i zakończył sezon z 18 wygranymi.
Warto wspomnieć, że był problem z załatwieniem boiska, na którym można było zagrać o wspomniane godzinie 18.00 (Nieciecz miała zwykle dostęp do boiska od 13.00 do 14.30).
Drużyna z Mokobód kontaktowała się z kapitanem Sabni w sprawie możliwości rozegrania meczu w Sabniach, jednak nie wyraził na to zgody wspomniany kapitan, który martwił się wówczas o swoją pozycję lidera w klasyfikacji strzelców. Dodatkowo zachęcał drużynę z Mokobód do nie stawienia się na meczu, sugerując, że rywale będą "łamać im nogi" :). Ostatecznie mecz udało się rozegrać na boisku SLO w Sokołowie.

Ostatni pojedynek tego dnia Kamianka - BTS Kobylany zakończył się zwycięstwem gości 1:7, co pozwoliło im zająć drugie miejsce w końcowej klasyfikacji, kosztem Skrzeszewa.