Zaczynamy nowy sezon

W najbliższą niedzielę rusza nowy sezon Ligi Siódemek. Do rozgrywek zgłosiło się ostatecznie 8 drużyn - wszystkie występowały w poprzednim sezonie.

Mamy również trzech sędziów, jednak ze względu na losowe sytuacje, czasem może być problem z obsadą wszystkich spotkań, jednak zrobimy co w naszej mocy, żeby takich sytuacji nie było.

W tym sezonie postarajmy się bardziej zwracać uwagę na kulturę podczas meczów, szczególnie w stosunku do sędziów, jak i również do zawodników drużyny przeciwnej. Sędziowie mają prawo karać zawodników karą czasową nawet za zbyt przesadne dyskusje.

Zmagania ligowe zaczynamy od tej niedzieli tj. 15 września, natomiast ostatnia kolejka rundy jesiennej, jeśli pozwoli pogoda odbędzie się 27 października.