ZGŁOSZENIA DO II TURNIEJU HALOWEGO

Do piątku 13.01.2017 do godz. 19.00 będą przyjmowane zgłoszenia do II turnieju halowego, który odbędzie się 15.01.2017. W tym roku podobnie jak w roku ubiegłym, turniej zostanie rozegrany w ramach XV finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wpisowe 40, zł- w większości zostanie przekazane na WOŚP. Turniej zostanie rozegrany na czterech halach: w Sterdyni, Sabniach, Bielanach i Skibniewie. Pierwsze cztery drużyny z I turnieju zostaną rozstawione, natomiast pozostałe zostaną przydzielone według kryterium geograficznego. Każda grupa rozgrywać będzie mecze systemem każdy z każdym, następnie zwycięzca każdej grupy awansuje do półfinałów. Półfinały i finały odbędą się w Sterdyni. Planowany początek rywalizacji w każdej grupie o godz. 10.30.

Lista zgłoszonych zespołów do turnieju:

1. NKS I Białobrzegi

2. NKS II Białobrzegi