Bardzo ważne informacje !!

W niedzielę mija ostateczny termin zgłoszeń do Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek w sezonie 2019/2020.

Za pełne zgłoszenie uznaje się dostarczenie dokumentów oraz opłacenie ubezpieczenia 50 zł, kaucji 200 zł i wpisowego 150 zł. Nie opłacenie składek skutkuje wykluczeniem z rozgrywek.

Jak dobrze wiecie, "Siódemki" przeżywają swój mały kryzys i niektóre sprawy organizacyjne są trudne do zrealizowania. Niestety nie udało się zdobyć wykazu ze stanem konta (kaucji) każdej z drużyn. W związku z tym Zarząd podjął decyzję, że KAŻDA drużyna musi dopłacić 50 zł kaucji + wpisowe. Wyjątkiem są nowe drużyny, które oczywiście muszą wpłacić całą kaucję.
Takie rozwiązanie pozwoli na lepszą organizację rozgrywek i będzie miało wpływ przede wszystkim na jakość nagród.

Terminarz rundy jesiennej zostanie opublikowany najpóźniej w poniedziałek wieczorem.

Wracając do tematu zgłoszeń termin to najbliższa niedziela 8 września. Dokumenty oraz pieniądze będzie zbierał Maciej Skupiewski (517979582), który będzie obecny w niedzielę na turnieju charytatywnym w Sokołowie w godzinach 11.00 - 13.00.