Ostateczny termin zgłoszeń !!!

Tak jak pisaliśmy w poprzednim artykule termin zgłoszeń mijał wczoraj. Na niedawnym zebraniu prawie każda drużyna miała swojego przedstawiciela i wszystkim ten termin był znany.
Niestety, ale tylko drużyny Skrzeszewa, Sabni i Niecieczy podeszły do tego poważnie ... .

OSTATECZNY termin dokonania zgłoszeń jest w środę 11 września. Pieniądze można wpłacać na konto PKO BP 51 1020 1013 0000 0102 0264 4219 (obowiązkowo nazwa drużyny w tytule przelewu) lub do Macieja Skupiewskiego (517979582). Dokumenty można wysłać skanem na maila ligasiodemek@gmail.com lub przekazać je sędziemu podczas niedzielnego meczu.

Wpisowe 150 zł, kaucja 200 zł (drużyny, które grały w poprzednim sezonie 50 zł), ubezpieczenie 50 zł.

Łatwo jest krytykować zarząd (poprzedni czy obecny), ale jak widać niektórym ciężko było się zmobilizować, dlatego prosimy o poważne podejście do sprawy.

W czwartek będzie ustalona rozpiska pierwszej kolejki. Jeśli do środy dana drużyna nie wpłaci pieniędzy nie będzie brana pod uwagę i nie zostanie dopuszczona do rozgrywek!!!

Jest też prośba do sędziów, żeby potwierdzili swoją gotowość do sędziowania pod numerem 517979582.