Rozpiska turnieju o Puchar Wójta Gminy Repki Pani Apolonii Stasiu

Rozlosowano grupy turnieju o Puchar Wójta Gminy Repki Pani Apolonii Stasiuk.

Turniej niedziela 18.02.2024 start rywalizacji w grupach 10:00 (w Repkach) i 10:15 (w Sabniach).

Wpisowe 50zł

Dzięki uprzejmości Wójta Gminy Sabnie PanaIreneusza Piotra Wyszyńskiego oraz DyrektorZespołu Szkół im. Heleny Mniszek w Sabniach Pani Anny Siemieniuk dwie grupy rozegrają mecze na sali w Sabniach właśnie.

Dwie kolejne grupy oraz (w całości) faza play-off rozegrana zostanie w Zespole Szkół w Repkach.

Gr. A i gr. B w Repkach, gr. C i gr. D w Sabniach.

15:30 dekoracje i zakończenie turnieju

System gry 4+1, czas meczu 1x10 minut. Kary: ostrzeżenie, 2 minuty, kara meczu (kary mogą się kumulować lub zostać nałożone bez wcześniejszego ostrzeżenia ze względu na ciężar przewinienia). Przy „karze meczu” ukarany zawodnik nie ma prawa wejść w meczu (w którym został ukarany) na parkiet, a jego drużyna gra w osłabieniu 5 minut lub do strzelonej bramki (dla którejkolwiek drużyny). O pozycji w tabeli decyduje kolejno: liczba punktów, bezpośredni mecz, bilans bramkowy, wyższa liczba strzelonych bramek, dodatkowa seria rzutów karnych. W przypadku gdy więcej drużyn zdobędzie taką samą liczbę punktów, o kolejności decyduje mała tabela, w której pod uwagę brane będą tylko mecze między tymi drużynami. Nie omówione wyżej kwestie rozstrzygają przepisy PZPN https://www.pzpn.pl/public/system/files/site_content/635/3524-Przepisy%20Gry%202020_2021.pdf

Przypominamy: każdy z uczestników bierze udział w zawodach na własną odpowiedzialność, organizator nie bierze odpowiedzialności za straty materialne bądź uszczerbek na zdrowiu uczestników.

Drużyny zobowiązane są do przestrzegania zasady fair-play oraz do zachowania czystości w miejscach rozgrywania zawodów. Prosimy o zachowanie porządku (posprzątanie po sobie, pustych butelek, papierków etc.) na goszczących nas obiektach.