Wyniki turniej o Puchar Wójta Gminy Repki Pani Apolonii Stasiuk

W dniu 18 lutego 2024 na halach sportowych w Repkach i Sabniach z udziałem 18 drużyn rozegrano turniej o Puchar Wójta Gminy Repki Pani Apolonii Stasiuk.

Przedstawiamy poniżej komplet wyników.

Gr. A (Repki)

4-16 *(4-4)

OG7

4-20 *(4-5)

*o pozycjach 3-5 decydowała mała tabela uwzględniająca jedynie spotkania między tymi drużynami

Gr. C (Sabnie)

6-7

PKS Jarnice

0-18

*o pozycjach 2-3w związku z remisem między zainteresowanymi drużynami decydował bilans bramkowy

Faza play-off w Repkach:

ćwierćfinały:

1A - 2C (z1) Kamianki I – Czyżyk Squad 0:2

( # K. Kowalik x2)

2A - 1C (z2) Ks Patrykozy II – NKS Białobrzegi II 3:2

(Kamil Mieczkowski x2, D. Czapski # S. Jaczewski, Karol Mieczkowski)

2B - 1D (z3) Skrzeszew – Nieciecz 3:1

(P. Kowalczyk x2, P. Antoniak # H. Abramczuk)

1B - 2D (z4) Czekanów – NKS Białobrzegi I 3:0

(J. Toczyski x3 # )

półfinały:
z1 - z3 Czyżyk Squad – Skrzeszew 0:0 karne 3:2

z2 - z4 Ks Patrykozy II – Czekanów 0:2
( # P. Graw, D. Toczyski)

mecz o III miejsce
Skrzeszew -Ks Patrykozy II 1:1 karne 2:1
(P. Kowalczyk # J. Buzuk)

Finał
Czyżyk Squad – Czekanów 1:4
(S. Kazimierczuk # J. Toczyski x4)

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. Czekanów
2. Czyżyk Squad
3. Skrzeszew
4. Ks Patrykozy II

Król strzelców: Jacek Toczyski (Czekanów) – 20 bramek
Najlepszy bramkarz: Bartłomiej Dabiński (Czekanów).

Rozgrywki grupowe w Sabniach oraz całą fazę pucharową sędziował Prezes PLPS Pan Jarosław Kobus.
Wójt Gminy Repki Pani Apolonii Stasiuk wraz z Prezesem PLPS Panem Jarosławem Kobusem wręczyli pamiątkowe puchary oraz nagrody indywidualne dla najlepszych tego dnia.

Dziękujemy Pani Apolonii Stasiuk Wójtowi Gminy Repki za objęcie patronatem Naszego turnieju.
Dziękujemy za uprzejmość Wójta Gminy Sabnie Pana Ireneusza Piotra Wyszyńskiego oraz Dyrektor Zespołu Szkół im. Heleny Mniszek w Sabniach Pani Anny Siemieniuk za udostępnienie hali celem rozegrania dwóch grup turnieju.

Komplet składów:
Czekanów: Piotr Graw, Marcin Sidorzak, Jacek Toczyski, Daniel Toczyski, Patryk Żaboklicki, Bartłomiej Dabiński, Cezary Zdunek.

Czyżyk Squad: Kuba Kowalik, Kacper Kowalik, Kamil Kowalik, Mateusz Bęza, Michał Adamczuk, Sebastian Kazimierczuk, Eryk Sienikowski, Andrzej Laskowski.

FC Dzierzby 1: Konrad Ruciniak, Bartosz Witkowski, Wiktor Ptasznik, Dawid Modzelewski, Jarosław Łachecki, Hubert Wyszomierski, Felo Schatz.

FC Dzierzby 2: Przemysław Pałka, Tomasz Bojar, Bartosz Tartaczuk, Mateusz Różanowski, Kuba Remiszewski, Jakub Kaniewski, Piotr Szarmach.

Kamianka: Paweł Stelęgowski, Adrian Bieliński, Szymon Jacenciuk, Maciej Krasnodębski, Karol Miłobędzki, Artur Karcz.

Kamianki I: Jacek Kobyliński, Jakub Łęczycki, Daniel Skwierczyński, Mateusz Borowski, Sebastian Kaczyński, Hubert Kawacki, Artur Zdun.

Kamianki II: Rafał Kobyliński, Kamil Kaczyński, Kamil Nasiłowski, Eryk Łęczycki, Marcin Krasnodębski, Mateusz Tarkowski, Dominik Czarnocki.

Korczew: Kuba Dąbrowski, Marcel Schulz, Adrian Odowski, Marcin Przesmycki, Kacper Wójcik, Szymon Grochala.

Ks Patrykozy II: Damian Buzuk, Kuba Buzuk, Przemysław Gilewski, Kamil Mieczkowski, Damian Czapski, Mateusz Goluch, Arkadiusz Stolarz, Bartek Korneć, Daniel Podgórzak.

Nieciecz: Hubert Abramczuk, Patryk Bolesta, Artur Zegadło, Maciej Skupiewski, Przemysław Odowski, Konrad Krochmal, Damian Chmiel, Dariusz Robakowski, Dariusz Steć.

NKS Białobrzegi I: Tomasz Steć, Mateusz Steć, Igor Tymosiak, Daniel Zieliński, Łukasz Wilk, Łukasz Leśniczuk, Rafał Misiek.

NKS Białobrzegi II: Patryk Steć, Sylwester Szczeć, Karol Mieczkowski, Sebastian Jaczewski, Kacper Sołtysiak, Mikołaj Bujalski.

OG7: Mateusz Pietrzak, Michał Kowalczyk, Bartosz Żółkowski, Ignacy Miąskiewicz, Patryk Jurczak, Patryk Wysocki, Szymon Strzała, Szymon Bielecki.

PKS Jarnice: Maciej Paderewski, Miłosz rawicki, Radosław Woźnicki, Kacper Woźnicki, Kamil Kozorewicz, Jakub Skarżyński.

Skrzeszew: Przemysław Kowalczyk, Przemysław Antoniak, Jakub Zieliński, Kacper Maciejewski, Mariusz Benedykciuk, Mariusz Zieniewski.

Sokół Sokołów Podlaski: Mariusz Krajewski, Łukasz Kołodziejczuk, Konrad Płachetko, Hubert Kobus, Kamil Rzemek, Krzysztof Wiewiórka.

Sokołów I: Mieczysław Bogaj, Sławomir Radawiec, Piotr Radawiec, Hubert Jastrzębski, Bartek Gajzler, Norbert Kur, Mateusz Kamiński, Kamil Wierzbicki.

Zielona Strefa Sokołów: Adrian Zalewski, Dawid Podniesiński, Rafał Kałuski, Adam Filipowicz, Robert Demiańczuk, Mateusz Sidorzak, Maciej Oleszczuk, Daniel Chmielak, Igor Oniśk.

Kolejny turniej 17 marca 2024, zapraszamy.

(https://siodemkigokis1.futbolowo.pl)