Rozpiska Turnieju Oldbojów pod patronatem Posła na Sejm RP Pana Marka Sawickiego.

Z przyczyn od nas niezależnych miejsce rozgrywania zawodów zostało przeniesione ze Sterdyni do Sabni (obok budynku OSP).

Start zawodów godzina 11:00, system gry 2x11 minut.

Zgłoszone drużyny:

1. BLACHPRODUKT Sokołów Podlaski

2. NKS Białobrzegi

3. NKS Białobrzegi Oldboy

4. Dream Team Sokołów/Sabnie

5. Nieciecz

Harmonogram gier:

11:00 1-5 BLACHPRODUKT Sokołów Podlaski - Nieciecz

11:24 2-4 NKS Białobrzegi - Dream Team Sokołów/Sabnie

11:48 1-3 BLACHPRODUKT Sokołów Podlaski - NKS Białobrzegi Oldboy

12:12 5-4 Nieciecz - Dream Team Sokołów/Sabnie

12:36 3-2 NKS Białobrzegi Oldboy - NKS Białobrzegi

13:00 4-1 Dream Team Sokołów/Sabnie - BLACHPRODUKT Sokołów Podlaski

13:24 2-5 NKS Białobrzegi - Nieciecz

13:48 3-4 NKS Białobrzegi Oldboy - Dream Team Sokołów/Sabnie

14:12 1-2 BLACHPRODUKT Sokołów Podlaski - NKS Białobrzegi

14:36 5-3 Nieciecz - NKS Białobrzegi Oldboy

W trakcie zawodów oprawę muzyczną zapewni DJ Marcin.

Na stoisku Promocji Lasów Państwowych w ramach projektu „Las wokół Nas” będzie można spróbować produktów i przetworów pochodzących z lasu.

O dania z grilla zadba Koło Gospodyń Wiejskich Chądzyń.

Zapraszamy przedstawicieli wszystkich drużyn biorących udział w Letnim Grand Prix. Po zakończeniu zmagań piłkarskich oldbojów każda z czternastu drużyn - uczestników Letniego Grand Prix - otrzyma piłkę oraz ufundowane przez Pana Wojciecha Jańczuka i firmę Komagra pakiet produktów ( https://m.facebook.com/olejpolskiPL?wtsid=rdr_0DAFhJ9ifRYmJQZyr ) tego przedsiębiorstwa.

Komagra Sp. z o.o. jest największym w kraju producentem oleju rzepakowego na cele techniczne, który sprzedawany jest wyłącznie jako komponent do produkcji biopaliw, do największych odbiorców w kraju i za granicą. Spółka jest jednoczenie wiodącym producentem spożywczego oleju rzepakowego na rynek detaliczny. „Olej Polski” to najpopularniejsza w 100% polska marka na rodzimym rynku.