Wyniki Turnieju Oldbojów pod patronatem Posła na Sejm RP Pana Marka Sawickiego

Początkowo mający odbyć się w Sterdynie, ostatecznie rozegrany w Sabniach ostatniej niedzieli został Turniej Oldbojów pod patronatem Posła na Sejm RP Pana Marka Sawickiego.

Do zmagań przystąpiło 5 zespołów, które rozgrywały mecze w systemie każdy z każdym.

Dopisała pogoda. Muzyką czas umilał DJ Marcin. Na stoisku Promocji Lasów Państwowych w ramach projektu „Las wokół Nas” było można spróbować produktów i przetworów pochodzących z lasu. Produkty na grilla dostarczył Prezes Zarządu Zakładów Mięsnych Mościbordy (więcej o firmie https://www.moscibrody.pl/ ), Pan Krzysztof Borkowski, a Pan Wojciech Jańczuk podarował uczestnikom produkty (więcej o produkcie https://olejpolski.pl/ ) firmy Komagra (więcej o firmie https://www.komagra.pl/ ) nagrody rzeczowe i puchary ufundował patron turnieju – Poseł na Sejm RP Pan Marek Sawicki.

Przejdźmy do meritum, czyli samego turnieju. Komplet wyników:
BLACHPRODUKT Sokołów Podlaski – Nieciecz 0:3
( # P.Pniewski 2 bramki, A.Zegadło)

NKS Białobrzegi - Dream Team Sokołów/Sabnie 1:3
(J.Łachecki # H.Kobus 2 bramki, S.Radawiec)

BLACHPRODUKT Sokołów Podlaski - NKS Białobrzegi Oldboy 2:2
(Ł.Kołodziejczuk, P.Graw # Michał Steć, Ł.Wilk)

Nieciecz - Dream Team Sokołów/Sabnie 0:0

NKS Białobrzegi Oldboy - NKS Białobrzegi 0:0

Dream Team Sokołów/Sabnie - BLACHPRODUKT Sokołów Podlaski 1:0
(S.Radawiec # )

NKS Białobrzegi - Nieciecz 2:0
(S.Szczeć, bramka samobójcza # )

NKS Białobrzegi Oldboy - Dream Team Sokołów/Sabnie 1:3
(Ł.Wilk # H.Kobus 3 bramki)

BLACHPRODUKT Sokołów Podlaski - NKS Białobrzegi 2:3
(P.Graw, M.Leśko # S.Szczeć 3 bramki)

Nieciecz - NKS Białobrzegi Oldboy 3:0
(M.Skupiewski 2 bramki, P.Pniewski # )

Podsumowanie turnieju
Pozycja Nazwa drużyny Punkty Bramki
1 Dream Team Sokołów/Sabnie 10 7-2
2 NKS Białobrzegi 7 6-5
3 Nieciecz 7 6-2
4 NKS Białobrzegi Oldboy 2 3-8
5 BLACHPRODUKT Sokołów Podlaski 1 4-9

Król strzelców: Hubert Kobus (Dream Team Sokołów/Sabnie) – 5 bramek.

Komplet składów:

BLACHPRODUKT Sokołów Podlaski: Albert Korman, Zenon Rytel-Kuc, Marek Pasik, Mariusz Krajewski, Piotr Graw, Marcin Sidorzak, Radosław Woźniak, Łukasz Kołodziejczuk, Marek Leśko.

Dream Team Sokołów/Sabnie: Mieczysław Bogaj, Sławomir Radawiec, Marcin Brzezik, Grzegorz Chomać, Mariusz Parzonka, Artur Śniarowski, Hubert Kobus, Jarosław Benedykciuk, Paweł Skibniewski.

Nieciecz: Konrad Krochmal, Paweł Pniewski, Robert Pniewski, Andrzej Pniewski, Sylwester Wrzosek, Artur Zegadło, Jacek Pankiewicz, Paweł Krysiak.

NKS Białobrzegi: Marcin Szajko, Kamil Miszczuk, Rafał Turos, Karol Mieczkowski, Sylwester Szczeć, Łukasz Zieliński, Bartłomiej Hudon, Jarosław Łachecki, Patryk Steć.

NKS Białobrzegi Oldboy: Jacek Wicenciak, Norbert Kur, Łukasz Lesiuk, Łukasz Wilk, Ignacy Rozbicki, Maciej Steć, Mariusz Steć, Michał Steć.