Wyniki XII kolejki

We wtorek 1 maja rozegrano mecze zaległej XII kolejki „Siódemek”.

Pierwszy mecz, rozegrano w pierwotnym terminie tj. 26 listopada 2017 roku. Wówczas Skrzeszew wygrał na własnym boisku z MTS Sokołów 3:2.

We wtorek doszło do kolejnej niespodzianki z udziałem drużyny Niecieczy. Tym razem dotychczasowy lider tabeli grał w Repkach, gdzie grający jako gospodarze Sokołów I szybko objął dwubramkowe prowadzenie. Po zmianie stron Nieciecz szybko odrobiła straty i utrzymywał się wynik 2:5 dla gości. Mimo tego Sokołów I zdołał wyrównać stan meczu i spotkanie zakończyło się remisem 5:5.

W kolejnym spotkaniu Kamianka wygrała z Karolewem 4:1. Do czasu zakończenia meczu Białobrzegi – Sabnie miała miejsce dawno niespotykana sytuacja w Lidze Siódemek. Pierwsze trzy zespoły tabeli miały po 34 pkt. – 1. Nieciecz, 2. Kamianka, 3. Sabnie.
Zgodnie z oczekiwaniami Sabnie wygrały w Białobrzegach 2:3 i objęły prowadzenie w tabeli.

W Czekanowie gospodarze przegrali z BTSem Kobylany 1:5.

Już dawno sytuacja górze tabeli nie była tak zacięta jak obecnie, gdzie trzy drużyny walczą o tytuł mistrzowski. Bardzo ważny mecz odbędzie się już jutro o 14.00 w Niecieczy, gdzie w derbach gminy Sabnie gospodarze zmierzą się z aktualnym liderem tabeli Sabniami. Sabnie mają 3 pkt przewagi, jednak Nieciecz ma jeden mecz rozegrany mniej.