XI kolejka

Kolejna piękna do niedziela grania, 15 maja rozegrano 11 kolejkę Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek. Żeby nie przedłużać przejdźmy do poszczególnych meczy.

Jako pierwsi na boiskach tego dnia pojawili się zawodnicy Kamianki, podejmujący u siebie Sokołów I. Podobnie jak przed tygodniem gospodarze grali tylko w pierwszej połowie. Na drugą kolejny raz zabrakło sił, chęci, zaangażowania? Być może wszystkiego po trochu. Jedno natomiast jest pewne, w drugiej połowie grali tylko goście.

Po tym spotkaniu w Repkach szukający formy gracze Czekanowa podejmowali Sabnie. Spotkanie na wysokim poziomie, walka o każdy metr boiska. Nikt nogi nie odstawiał, a groźne akcje pod bramką rywali stwarzali raz jedni, raz drudzy. Do przerwy minimalnie prowadzili goście, drugą połowę minimalnie wygrali gospodarze co w rezultacie dało sprawiedliwy podział punktów.

Na boisku SLO w Sokołowie Podlaskim miejscowy GT podejmował Nieciecz. Za faworyta spotkania bezsprzecznie uchodzili goście. Do przerwy jednak prowadzili gospodarze, schodząc na przerwę z przewagą jednej bramki, a zmarnowali jeszcze rzut karny. Druga połowa zdecydowanie należała już do gości, którzy poprawili skuteczność i zaaplikowali GT 8 bramek, nie tracąc przy tym żadnej. Zwycięstwo to zapewniło Niecieczy tytuł mistrzowski w tym sezonie.

Kamianka – Sokołów I (2:1) 2:5 Ł.Zawadzki, M.Skulimowski # K.Wierzbicki -2bramki, G.Chomać, S.Radawiec, J.Nowosielski

Czekanów – Sabnie (2:3) 5:5 K.Płachetko -3gole, M.Sidorzak, P.Graw # J.Kobus -3gole, H.Kobus, S.Mikhaladze

GT Sokołów – Nieciecz (2:1) 2:9 strzelcy: A.Filipowicz, A.Kowalski # P.Bolest -4bramki, A.Pniewski -2gole, K.Krochmal, M.Skupiewski

Aktualna tabela:

Pozycja

Nazwa drużyny

Punkty

73-27

Skrzeszew

69-45

Sokołów I

37-33

Sabnie

47-44

Czekanów

41-40

Kamianka

32-64

GT Sokołów

31-77

Ostatnim zwycięstwem Nieciecz zapewniła sobie tytuł mistrzowski na 3 kolejki przed końcem rozgrywek. Emocjonować się pozostaje nam walka o podium oraz o koronę Króla Strzelców, a w tej kategorii indywidualnej w czołówce jest bardzo ciasno.

Klasyfikacja strzelców:

Pozycja

Nazwa drużyny

Liczba bramek

Maciej Skupiewski

Przemysław Kowalczyk

Skrzeszew

Patryk Bolesta

Jarosław Kobus

Sabnie

Emocji do końca sezonu zatem nie zabraknie.