XII kolejka

XII kolejka

W niedzielę 22 maja rozegrano tylko daw spotkania w ramach Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek. Z racji iż na wiosnę zostało w lidze tylko siedem zespołów co tydzień rozgrywane są trzy mecze, ten weekend przyniósł nam tylko dwa. Mecz Sabnie kontra GT Sokołów przełożony został na późniejszy termin, data jeszcze nie znana.

W Repkach Skrzeszew podejmował Czekanów. Gościom – ustępującym po tym sezonie z mistrzowskiego tronu nie idzie w tym sezonie na miarę możliwości, 11 zdobytych punktów w 10 meczach to mizerny dorobek. Początek meczu wskazywał jednak, że Czekanów ma chrapkę na 3 punkty tego dnia. Pierwsze 10 minut meczu należało zdecydowanie do przyjezdnych, przewaga przypieczętowana bramką. Stracony gol podziałał pobudzająco na gospodarzy, którzy od tego momentu rozpoczęli „właściwy mecz” w swoim wykonaniu. Już po wyniku widać, że obydwie drużyny postawił na ofensywny futbol, przykładając mniejszą wagę do obrony.

Na mecz do Niecieczy przyjechała Kamianka, która ostatnie 3-4 mecze kończyła grać po pierwszej połowie. To gospodarze wyszli na prowadzenie, jednak gra Czerwonym nie kleiła się. Z minuty na minutę coraz groźniej atakowali goście, efektem bramka dająca remis do zmiany stron. W tym meczu zespół Kamianki nie zakończył zmagań po pierwszych 35 minutach, zawodnicy przyjezdnych co chwila meldowali się pod bramką gospodarzy, brakowało tylko skuteczności. Nieciecz zagrała chyba najgorszy mecz w tym sezonie, wykazała się jednak zabójczą skutecznością w drugiej połowie, 3 punkty zostają w Niecieczy.